profil na forum

nick
gedeon31
nowicjusz

moje ostatnie

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

(2014-04-30 10:10 w wątku Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? )

U mnie ta sama sytuacja co u kolegi wyżej.Pakiet 700 mb wykupiony 18 kwietnia, do tej pory nie jest widoczny na pasku stanu konta,reklamacja złożona , jest tylko informacja , ze jest włączony, a dane naliczane są moi z abonamentu. Czyli 2 razy muszę płacić. CO jest?y Nju powinno bardziej klarownie zorganizować zasady pakietów. Powinnyśmy mieć wybór wyłączenia sobie usługi internetu abonamentowego i byłby spokój , jak się chce internet, to wykupuje się pakiet i  żadnych niespodzianek...Jak uważacie?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem?

(2014-04-28 10:06 w wątku Jaka jest kolejność rozliczania pakietów dodatkowych (MB) w nju mobile z rachunkiem? )

U mnie ta sama sytuacja , co u kolegi 18.04 aktywowany pakiet 700mb a nalicza mi dane z abonamentu. Ponadto nie ma go widocznego w informacji o posiadanych  środkach do wykorzystania . Złożyłem reklamacje i brak odzewu...Co jest grane? ps. Przy posiadanym , wykupionym pakiecie np 700 mb..opłaty za dane sms z bramki sms sa naliczane z pakietu , czy ze środków abonamentu, pomimo wykupionego pakietu danych?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób