profil na forum

nick
gość1394126773004
nowicjusz

moje ostatnie

faktura wyzsza niz 57 zl ;-)

(2014-03-06 18:43 w wątku faktura wyzsza niz 57 zl ;-))

no tak a ja nie przenosiłem numeru tylko wykupiłem w nju od razu miałem taryfę nju buzz i co z tego jak faktura przyszła na 10, 54 zł a miałem tylko jedno połaczenie 2 sekundowe i reszta to smsy. Wiec gdzie jest ten limit 9 zł za smsy? przecież moja faktura powinna wyniosić 9 zł i kilka groszy. Róznica mała ale to nabijanie klienta w koszty i na moje skargi nju orange czyli wielka porażka nie odpowiada

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Opłaty

(2014-03-06 18:34 w wątku Opłaty)

niestety naliczają w moim rachunku naliczyli mi 10,54 za smsy i jedna rozmowę trawjaca 2 sekundy jak to jest możliwe jeśli maksymalnie za smsy to 9 zł a 2 sekundy rozmowy to kilka groszy. Orange nie odpowiada już na dwie moje skargi w tej sprawie. To małe kwoty ale to wkurza bo naciagaja ludzi 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

czy też macie takie faktury??

(2014-03-06 18:26 w wątku czy też macie takie faktury??)

niestety u mnie jest tez nie tak z rachunkiem bo przy jednej rozmowie trwającej 2 sekundy i i ponad 100 smsmsach mam rachunek na kwotę 10,24 zl brutto. Smsy sa nielimitowane powyżej 9 zł a 2 sekundowa rozmowa to tylko kika groszy wiec skąd te 10, 24 zł. Dodam że doliczono mi pierwotnie jeszcze 5 zł za pakiet internet który mam od początku nieaktywny po reklamacji uwzględniono mi błędne naliczeni tych 5 zł ale nadal Orange nie uwzglednia limitu 9 zl dla smsów. Złozyłem kolejna skargę bez rezultatu żadnego kontaktu wiec napisałem jeszcze jedną  i poczekam chwilę potem napiszę list polecony normalna pocztą bo  to jakieś dziadostwo - system im szwankuje albo nabijają na małe sumy klientów to chamstwo    

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób