profil na forum

nick
keraj
nowicjusz

moje ostatnie

Roaming w Wielkiej Brytanii

(2023-11-19 07:37 w wątku Roaming w Wielkiej Brytanii)

to jest odpowiedź na post:

W sumie rowniez ponawiam pytanie bo wymalazlem coś takiego w google: https://nju.pl/dokumenty/Regulamin_promocyjnych_pakietow_roamingowych_w_Wielkiej_Brytanii_i_Gibraltarze_obowiazuje_od_9_marca_2023r_3214271362.pdf


Wg powyzszego powinien być jakiś pakiet 1gb do UK za 12zl ale nigdzie nie mogę tego znaleźć... 

To co znalazłeś znajduje się w regulaminie dla ( nju z aplikacją ) i pewnie takiego nju dotyczy .

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze

(2023-10-06 16:26 w wątku Dodatkowe GB z okazji dnia klienta nie schodzą jako pierwsze)

U mnie również w pierwszej kolejności schodzi  z pakietu 20 GB

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata

(2023-09-24 16:32 w wątku Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata)

to jest odpowiedź na post:

<div>Dzień dobry,</div><div>zmigrowałem numer z Nju Mobile na abonament do Orange na abonament w Orange Love (dodany do światłowodu) i otrzymałem do zapłacenia fakturę za numer telefonu za okres 18.08-19.09 od Nju i od Orange. Czemu tak się stało? Miało się to odbyć tak, aby zmieścić się w okresie wypowiedzenia. Sprawę prowadził konsultant z Orange.
</div><div>
</div>

Płatność w  Orange Love zapłaciłeś z góry . Natomiast  w Nju zapłaciłeś za to co wykorzystałeś w okresie rozliczeniowym .

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

WiFi Calling POCO F3 5G

(2023-09-15 22:09 w wątku WiFi Calling POCO F3 5G)

to jest odpowiedź na post:




Chętnie skorzystam, tylko gdzie ta pomoc techniczna?

Proszę . Wybierz to co Cię interesuje  =>  POMOC TECHNICZNA

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Roaming a rozmowy miedzynarodowe

(2023-09-12 18:40 w wątku Roaming a rozmowy miedzynarodowe)

to jest odpowiedź na post:


A przy okazji, wiesz moze kiedy zaczna mi naliczac oplaty za rozmowy jak jestem w holandii "za długo " ? ;) I jakie to sa oplaty wtedy ? Chodzi mi o to czy musze kupic numer holendreski, zeby nie miec jakis "chorych" rachunków. Ps. planowany pobyt około roku.

Więcej informacji o opłatach i naruszeniu FUP znajdziesz => ROAMING w UE

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób