profil na forum

nick
pilotka
średniozaawansowany

moje ostatnie

Zmiana numeru głównego w tandemie

(2019-08-19 18:49 w wątku Zmiana numeru głównego w tandemie)

Termin realizacji przeniesienia numeru z Play do nju mobile zależy od tego, czy jest to abonament (jeśli tak, to czy umowa na czas określony się zakończyła) czy oferta na kartę. Natomiast migracja numeru dodatkowego do oferty na kartę odbędzie się z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

eSIM w nju (w Orange juz jest)

(2019-08-19 16:41 w wątku eSIM w nju (w Orange juz jest))

Hej :) Tego chyba nikt nie wie, zaglądaj do wątku: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,218300001,title,czy-w-nju-bedzie-wprowadzona-us-uga-esim-,watek. Pozdrawiam :) 

dla 1 osób

3 konta - czy można płacić na jeden rachunek?

(2019-08-19 16:35 w wątku 3 konta - czy można płacić na jeden rachunek?)

W nju nie można zrobić konta na 5 numerów, bo na jednym koncie mogą być maksymalnie dwa w ofertach głosowych, wynika to z konstrukcji oferty i w Biurze Obsługi Klienta otrzymasz taką samą odpowiedź. Pozdrawiam :) 

dla 1 osób

Dlaczego płatny internet i połaczenia

(2019-08-18 23:35 w wątku Dlaczego płatny internet i połaczenia)

Masz podstawowy z włączoną usługą Bez limitu 39 zł.  Zatem masz naliczane opłaty maksymalnie do kwoty 39 zł za usługi standardowe, czyli również internet. Jak wydasz na rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet 39 zł to są one bezpłatne do końca okresu rozliczeniowego. Na rachunku szczegółowym połączenia liczone do limitu będą oznaczone kwadratem z napisem all. 

dla 1 osób

Zmiana numeru głównego w tandemie

(2019-08-18 23:25 w wątku Zmiana numeru głównego w tandemie)

to jest odpowiedź na post:

@babeta Nie musisz tracić stażu na numerze głównym wystarczy przenieść dodatkowy do oferty na kartę, a następnie dołączyć jako dodatkowy z tym trzecim numerem. W ten sposób zachowasz staż na pierwszym numerze głównym. :)

Racja :) Nie wiem dlaczego wczoraj napisałam o konieczności migracji dwóch numerów, wystarczy zmigrować dodatkowy. Z tym, że staż w nowym tandemie i tak będzie liczony od początku, a to chyba o to chodziło... Ten, co często jest za granicą zachowa staż. 

dla 1 osób