profil na forum

nick
pilotka
główny specjalista

moje ostatnie

Opłaty za rozmowy.

(2020-06-29 14:01 w wątku Opłaty za rozmowy.)

Hej :) Tak, infolinie (numery z zakresu 801) są dodatkowo płatne. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób

Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS

(2020-06-29 13:57 w wątku Przeniesienie orange na kartę do nju na kartę poprzez SMS)

Hej :) Tak, SMS nadal działa, sam proces trwa maksymalnie do 24 godzin. Po przeniesieniu  warto uruchomić usługę, która obniży koszty połączeń. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

Ilość znzków przy wysłanu SMS

(2020-06-29 13:53 w wątku Ilość znzków przy wysłanu SMS)

Hej :) Kiedy stosujesz polskie znaki np. ą, ę to skraca to dozwoloną długość wiadomości do 70 znaków i  w razie przekroczenia tej liczy wiadomość jest dzielona na dwie lub więcej. Pozdrawiam :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 14 osób

Opłaty za rozmowy.

(2020-06-27 22:01 w wątku Opłaty za rozmowy.)

Hej :) Jest tak jak napisał keraj. W nju nie pobiera Ci 39 zł od razu. Od początku okresu rozliczeniowego, czyli od 26 - tego dnia miesiąca nalicza opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 39 zł i wtedy połączenia są realizowane bezpłatnie. To nie musi być tylko 26, może być przez kilka dni, zależy ile korzystasz z usług. Własnie dlatego, oferta nju jest unikalna, bo płacisz tyle ile korzystasz, ale nie więcej niż 39 zł za usługi standardowe. Nie licząc stałej opłaty za dodatkowy. Zauważ że te połączenia są na rachunku szczegółowym oznaczone zgodnie z legendą kwadratem z napisem all.  To znaczy że są liczone do limitu. Jeśli sam nie możesz znaleźć na rachunku szczegółowym za co masz dodatkowe opłaty, wyślij zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy. Pozdrawiam :) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 8 osób

Nju dodatkowy - przejście

(2020-06-25 14:25 w wątku Nju dodatkowy - przejście)

Hej :) Tak, na koniec umowy promocyjnej. Najlepiej już teraz, bo i tak większość operatorów oddaje numer z zachowaniem okresu rozliczeniowego wypowiedzenia umowy. Pozdrawiam :) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób