profil na forum

nick
gregmar
nowicjusz

moje ostatnie

nju internetowy - jaki modem?czy warto?

(2016-10-20 12:51 w wątku nju internetowy - jaki modem?czy warto?)

@<a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/profil?forumProfileId=119500018" ><strong>nju_klient</strong>
Zgadza się, ale mi chodziło bardziej o prędkość i stabilność niż o lokalizację.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internetowy - jaki modem?czy warto?

(2016-10-20 12:45 w wątku nju internetowy - jaki modem?czy warto?)

Ja powiem Ci tak... miałem neostradę do końca zeszłego miesiąca.
Jakieś pół roku postanowiłem przetestować u siebie LTE i wyszło mi, że Play działa najlepiej.
Kupiłem więc w celach testowych za około 110 zł nowy router TP-Linka TL-MR3420 i do tego używany modem Huawei E3372 za jakieś 100 zł. (ten co miałem z Plusa E3276 był zbyt prądożerny).

Pół roku całą domową sieć + WiFi miałem podłączoną właśnie do tego routera, a router z neostradą całkowicie wyłączony - i tak już zostało do dziś.

W międzyczasie orange odpaliło LTE na nadajniku T-Mobila i zamówiłem sobie nju, które teraz używam "w terenie" zamiast Plusa bo działa zdecydowanie lepiej, a po dłuższym czasie będzie na nim ponad 100 GB więc będzie zastępczo w routerze.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internetowy - jaki modem?czy warto?

(2016-10-19 13:06 w wątku nju internetowy - jaki modem?czy warto?)

Poszukaj na znanym portalu, można kupić coś podobnego w rozsądnej cenie. Ostatnio widziałem też w fajnej cenie Alcatela Y901 z LTE-A.
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">PS. z ciekawości, siedzę od rana jakieś 30 km od Warszawy i mam podłączony nju przez starszy Huawei E3276 i mam cały czas stabilne down/up 50/20 
</font>

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju internetowy - jaki modem?czy warto?

(2016-10-19 12:21 w wątku nju internetowy - jaki modem?czy warto?)

1) maksymalnie 29 zł przy czym przez 1-sze 3 miesiące minimum 9 zł nawet jak nie używasz, z usługą "im dłużej tym lepiej" po 3 miesiącach jak nie używasz nie płacisz nic + po 6 m-cach masz 80 GB, po 12 m-cach już 100 GB...
2) Huawei E3372 lub mobilny np. Huawei E5372
<span >3) najlepiej jak sprawdzisz to u siebie na żywo nawet na jakimś starterze Orange.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później.

(2016-10-17 11:21 w wątku Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie później.)

Też mam to samo, jednak wystarczy wyczyścić ciastka lub wejść w tryb incognito i wszystko się pojawia.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób