profil na forum

nick
ares2504
nowicjusz

moje ostatnie

za duży rachunek

(2016-03-17 12:08 w wątku za duży rachunek)

<span >Witam<br ><span >Złożyłem reklamację odnośnie wysokiej faktury<br ><span >Rozumiem,że na odpowiedź czeka się do 30 dni <br ><span >W momencie gdy odpowiedź na reklamacje nie nastąpi do momentu ustalonej daty zapłaty czy będą od faktury liczone odsetki?<br ><span >Co jeśli reklamacja nie zostanie uwzględniona i będę pisał odwołanie?<br ><br ><span >Czy w momencie złożenia skargi/reklamacji lub następnie odwołania czas na zapłatę wydłuża się?<br ><span >Druga sprawa która mnie bardzo gnębi<br ><span >08.01.2016r włączyłem blokadę usług premium a 24.02.2016r została ona wyłączona dołączyłem to również do reklamacji jednak jestem bardzo ciekawy jak mogło do tego dojść? jakaś pomyłka pracowników nju? Czy może opcja może się wyłączyć sama z siebie? bo tego nie rozumiem<br ><span >Kto jest winny i czy reklamacja powinna być uwzględniona z braku wyłącznia blokady przezemnie?<br ><span >Wspomnę jeszcze,że wysłane były smsy które nie miały miejsca 20smsów w 2 dni niektóre po 3szt w ciągu 1 minuty chyba po to jest w/w blokada by tak się nie stało...
<span >piszę w tym temacie gdyż 5 razy próbowałem założyć nowy wątek i niestety wywala mnie ze strony...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób