profil na forum

nick
pozner
nowicjusz

moje ostatnie

Numer mam od 2 dni, ile zapłacę za fakturę

(2014-01-14 22:17 w wątku Numer mam od 2 dni, ile zapłacę za fakturę)

Jeśli to będzie twoja pierwsza faktura to do 19.01.2014 bedziesz rozliczany cennikiem 0,9 i 0,19. A od początku nowego okresu rozliczeniowego tj. od 20.01.2014 zostanie włączona usługa NJU buzzz i wtedy będzie to 9 zł nie więcej niż 29.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

oferta 19 zł do komórkowych - nie działa

(2014-01-14 22:07 w wątku oferta 19 zł do komórkowych - nie działa)

Usługa jest dostępna tylko dla NJU buzzz. Ja wysłałem sms na wspomniany już numer i natychmiast usługa się aktywowała. Przeczytajcie regulamin.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Aktywacja rozmów komórkowych do 19zł

(2014-01-06 14:13 w wątku Aktywacja rozmów komórkowych do 19zł)

Jestem w nju buzzz. Wczoraj aktywowałem "19" Wszystko przeszło bez najmniejszych problemów.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

jak wyłączyć Przychodzący SMS MMS Specjalny?!?!?!?!

(2013-12-30 23:26 w wątku jak wyłączyć Przychodzący SMS MMS Specjalny?!?!?!?!)

Tak, jest coś takiego w usługach. Blokada SMS MO i MT oraz MMS MO i MT.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach

(2013-12-30 20:49 w wątku Pierwszy abonament miesięczny po 6 dniach)

Z tym okresem rozliczeniowym to jest tak, że nju ma kilkanaście okresów rozliczeniowych i pod hasłem " okres rozliczeniowy " nie jest tak jak się mnie wydawało, od momentu włączenia telefonu do powiedzmy 30 dni użytkowania z usług. I więc . Jeśli ja "podłączyłem " telefon 15 października to okres rozliczeniowy zakończył się 18 października. Dziwne troche mnie się to wydawało ale jakoś to przeżyłem. Jeśli spotkacie się z określeniem " usługa będzie włączona w nowym okresie rozliczeniowy" to pytajcie co mają na myśli? Czyj to okres rozliczeniowy?. Mój czy wasz?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób