profil na forum

nick
mam
nowicjusz

moje ostatnie

Czy któś mię robi w balona?

(2015-11-26 22:30 w wątku Czy któś mię robi w balona?)

to jest odpowiedź na post:


Dzisiejsza odpowiedź odnośnie reklamacji:
Data:26 listopada 2015 16:33 
Witam Dziękuję za nadesłaną korespondencję. W odpowiedzi na Pan zgłoszenie informuję, że wspólny limit wydatków wynikający z usługi ?jeden na wszystko? nie może być wykorzystany na połączenia oraz SMS-y: - z numerami specjalnymi, ***********, *888, 501 800 800, - z numerami skróconymi *610, *620, *630, - przekierowanie połączeń, - rozmowy na koszt odbiorcy, - połączenia międzynarodowe, - połączenia w roamingu, - rozmowy o podwyższonej opłacie (tzw. ?Rozmowy Premium?) - na wideorozmowy. Pozdrawiam Szmytkowska Karolina

Reklamowałem sposób naliczenia.

Napisałem że mam wszystkie usługi dodatkowo płatne WYŁĄCZONE. Nie dzwonie na infolinię nju.
Czy mogę mieć fakturę na więcej niż 39+9 = 48zł?

Możesz !!!  
Np. przy włączonych danych komórkowych, włączonych aktualizacjach aplikacji, itp.


Merytorycznie nikt nie odpowiada przysyłają stale taką formułkę jak powyżej która ma się nijak do istoty reklamacji.

~jamci - dyżur ci się skończył.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wszystko za 39 zł - naliczanie za transfer darmowego internetu

(2015-11-26 22:28 w wątku Wszystko za 39 zł - naliczanie za transfer darmowego internetu )

to jest odpowiedź na post:


Dzisiejsza odpowiedź odnośnie reklamacji:
Data:26 listopada 2015 16:33 
Witam Dziękuję za nadesłaną korespondencję. W odpowiedzi na Pan zgłoszenie informuję, że wspólny limit wydatków wynikający z usługi ?jeden na wszystko? nie może być wykorzystany na połączenia oraz SMS-y: - z numerami specjalnymi, ***********, *888, 501 800 800, - z numerami skróconymi *610, *620, *630, - przekierowanie połączeń, - rozmowy na koszt odbiorcy, - połączenia międzynarodowe, - połączenia w roamingu, - rozmowy o podwyższonej opłacie (tzw. ?Rozmowy Premium?) - na wideorozmowy. Pozdrawiam Szmytkowska Karolina

Reklamowałem sposób naliczenia.

Napisałem że mam wszystkie usługi dodatkowo płatne WYŁĄCZONE. Nie dzwonie na infolinię nju.
Czy mogę mieć fakturę na więcej niż 39+9 = 48zł?

Możesz !!!  
Np. przy włączonych danych komórkowych, włączonych aktualizacjach aplikacji, itp.


Merytorycznie nikt nie odpowiada przysyłają stale taką formułkę jak powyżej która ma się nijak do istoty reklamacji.

~jamci - dyżur ci się skończył.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób