profil na forum

nick
danko
nowicjusz

moje ostatnie

WiFi Calling i VoLTE.

(2017-03-18 14:34 w wątku WiFi Calling i VoLTE.)

Na S7 mam G930FXXU1DQB7 , CSC: G930FOPV1DQB1
Połaczenia po LTE czyli VoLTE działa.
WiFi Caling działa ale telefon sam wybiera co ma lepszy zasięg czy sieć Orange czy WiFi z routera.
Jeśli WiFi słabe (czyli dalej od routera) to ikonka od WiFi Caling się nie pokazuje.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

nju internet a nju internet dodatkowy

(2017-01-14 12:04 w wątku nju internet a nju internet dodatkowy)

Witam

Mam 2 numery (nju + dodatkowy) za 48zł miesięcznie. Do tego chciałbym neta od kwietnia (kończy mi się umowa z plusem) i rozpatruje ten nju internet dodatkowy za 19zł. Mam staż ponad 24m i będę miał 99GB. Jednak teraz zuzywam jakieś 100-120GB na miesiąc. Trochę mało to 60GB w nju internetowy dodatkowy.
Nie chce brać nowego numeru za 29zl i czekać aż 2 lata. Nie bede przekładał karty w routerze i sie co miesiąc denerwował.
Więc ja mam taką sugestie do osób z Orange odpowiedzialnych za ofertę.
1. Wprowadźcie dla tych co mają nju inetrnetowy dodatkowy możliwość mnożenia transferu x2 np za 10zł.
lub
2. Wprowadźcie ofertę zwaną np nju internrtowy dodatkowy extra za 29zł miesięcznie i niech bedzie tyle transferu ile jest w zwykłym nju interentowym (czyli 2x więcej niż w dodatkowym).

Ja jestem skłonny płacić tą 10zł więcej ale dajcie mi taką możliwość. Byłby to ukłon względem lojalnych klientów. Bo czekanie na 120GB kolejne 2 lata jest bez sensu a konkurencja nie śpi.

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób