forumnju z rachunkiemofertaDlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł?

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł?

 

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? (2015-08-18 09:52)

Korzystam z telefonu jak zawsze. Czy promocja z limitem do 20zł jest ważna tylko 3 miesiące? Jeśli tak to konsultant nie poinformował mnie o tym podczas zawierania umowy...

 

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? (2015-08-18 15:32)

Nie znam limitu do 20zł, jest za to limit do 19zł na połączenia komórkowe w Polsce.
Sprawdź billing za co masz dodatkowe opłaty i sprawa się wyjaśni, czy to błąd operatora, czy może Twój błąd.

 

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? (2015-08-19 10:27)

Właśnie te 19zł miało być górną granicą rachunku. Zapewniano mnie podczas rozmowy że rachunek może być jedynie niższy niż 19zł ale nigdy wyższy. Internetu nie używam w tym telefonie wcale. Za granicę jeżdżę regularnie i czasem odbieram połączenia z kraju ale w zeszłych miesiącach nie było z tego powodu przekroczenia 19zł.


Jeśli za granicą nabija mi rachunek za połączenia odbierane to konsultant mnie oszukał bo w związku z tym że 1 w tygodniu jestem za granicą pytam o ten istotny szczegół każdej oferty komórkowej przy zawieraniu umowy.

 

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? (2015-08-19 19:15)

Limit 19zł dotyczy tylko połączeń krajowych na komórki. Połączenia w roamingu nabijają kasę dodatkowo i nie są uwzględniane do limitu 19zł. Stąd jak najbardziej rachunek może być powyżej 20zł.
Jeśli potrzebujesz "darmowych" minut w roamingu to poszukaj inną ofertę albo jak dużo chcesz gadać to aktywuj usługę jak w kraju.
Musisz sobie przeliczyć co Ci się opłaca.

 

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? (2016-02-01 17:51)

to jest odpowiedź na post:

Właśnie te 19zł miało być górną granicą rachunku. Zapewniano mnie podczas rozmowy że rachunek może być jedynie niższy niż 19zł ale nigdy wyższy. Internetu nie używam w tym telefonie wcale. Za granicę jeżdżę regularnie i czasem odbieram połączenia z kraju ale w zeszłych miesiącach nie było z tego powodu przekroczenia 19zł.


Jeśli za granicą nabija mi rachunek za połączenia odbierane to konsultant mnie oszukał bo w związku z tym że 1 w tygodniu jestem za granicą pytam o ten istotny szczegół każdej oferty komórkowej przy zawieraniu umowy.

~master1901

odpowiedź

Dlaczego po 3 miesiącach rachunek jest o wiele wyższy i przekracza 20zł? | tolo (18.08.2015, 09:52)

Korzystam z telefonu jak zawsze. Czy promocja z limitem do 20zł jest ważna tylko 3 miesiące? Jeśli tak to konsultant nie poinformował mnie o tym podczas zawierania umowy...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies