forumnju z rachunkiemofertaDługość umowy i okres wypowiedzenia

Długość umowy i okres wypowiedzenia

 

Długość umowy i okres wypowiedzenia (2015-08-24 10:29)

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem oferty z rachunkiem z usługą wszystko komórkowe. Moje pytanie dotyczy umowy i okresu ewentualnego wypowiedzenia. Na jaki okres umowa jest zawierana i w jakim terminie może być rozwiązana? Czy w takim przypadku ponosi się jakieś koszty (kary umowne?) i czy jest możliwość zwiększenia ilości internetu z tych 2GB bo przy dobraniu drugiego numeru co również mam w planach, obawiam się, że może ich trochę brakować. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

~monikaanh

 

Długość umowy i okres wypowiedzenia (2015-08-24 12:37)

Standardowo w ofercie TYLKO SIM umowa jest na czas nieokreślony i "Abonent może wypowiedzieć Umowę w każdym czasie, ze skutkiem prawnym na koniec okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym Operator otrzymał pismo Abonenta o wypowiedzeniu Umowy"
Mając Nju dodatkowy to przy wypowiedzeniu umowy warto pamiętać, że aby nie stracić numeru to najpierw trzeba przenieść/odpiąć numer dodatkowy, a dopiero potem można wypowiadać numer główny.

Przy zamawianiu Nju z rachunkiem KONIECZNIE wybierz e-Fakturę, bo inaczej będzie 200zł opłaty aktywacyjnej.

Co do limitu netu w ofercie za 29zł to sugeruję poczytać wątek:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,99500007,title,nr-dodatkowy-a-p-atnosci,watek
jest tam mój post z dzisiaj (24-08-2015) z 12:01, który powinien pomóc wybrać najbardziej optymalną dla Ciebie ofertę.

odpowiedź

Długość umowy i okres wypowiedzenia | ~monikaanh (24.08.2015, 10:29)

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem oferty z rachunkiem z usługą wszystko komórkowe. Moje pytanie dotyczy umowy i okresu ewentualnego wypowiedzenia. Na jaki okres umowa jest zawierana i w jakim terminie może być rozwiązana? Czy w takim przypadku ponosi się jakieś koszty (kary umowne?) i czy jest możliwość zwiększenia ilości internetu z tych 2GB bo przy dobraniu drugiego numeru co również mam w planach, obawiam się, że może ich trochę brakować. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników