forumnju z rachunkiemofertaNju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy;

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy;

 

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy; (2015-08-03 21:27)

Jestem posiadaczem NJu z rachunkiem i ograniczeniem do 39 zł , wszystkie smsy premium i rozmowy zablokowane i 2 pierwsze faktury były 39.01 :) Dobrałem nju dodatkowy i przychodzi faktura 55zł ;/ Dlaczego? Gdzie popełniłem bład? miał ktoś podobną sytuacje ?;) Konkrety

 

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy; (2015-08-03 22:25)

Zamykam temat, dostałem szczegółową fakturę i okazało się, że to przedpłata :) 

 

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy; (2015-08-20 17:14)

Mógłbyś coś więcej napisać?

 

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy; (2015-08-20 21:30)

<font size="3">Jaka przedpłata? Oszustwo.</font>

 

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy; (2015-08-20 23:51)

@gość1400094185431
Spadaj trollu na Onet itp.

@rootix
Opłata za Nju dodatkowy jest naliczana z góry, także pierwsza faktura po aktywacji Nju dodatkowy zawiera opłatę za pierwszy niepełny miesiąc, który minął + pełen nowy miesiąc, stąd wyższa kwota na fakturze, kolejne faktury będą już na właściwe kwoty.

Co do szczegółów, ponieważ system nju nie przewiduje opłat z góry to moim zdaniem z tego powodu faktura VAT i załącznik do faktury zawiera błędy formalne ale kwotowo się zgadza :)
Więcej o tym było w wątku:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,89800020,title,op-ata-z-gory-za-numer-dodatkowy,watek

odpowiedź

Nju z rachunkiem+ dodatkowy a rachunek większy | {1} (maciejszulta)

Jestem posiadaczem NJu z rachunkiem i ograniczeniem do 39 zł , wszystkie smsy premium i rozmowy zablokowane i 2 pierwsze faktury były 39.01 :) Dobrałem nju dodatkowy i przychodzi faktura 55zł ;/ Dlaczego? Gdzie popełniłem bład? miał ktoś podobną sytuacje ?;) Konkrety
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników