forumnju z rachunkiemofertaŁączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-07-24 05:07)

Czy można połączyć obie usługi j/w w temacie ?

~klik

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-07-24 21:10)

Oczywiście. Sam właśnie jestem w trakcie zmiany z 39zł + dodatkowy na 29zł + dodatkowy.


 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-07-26 20:58)

Ja zmieniłem od 1 lipca i faktutrka za dodatkowy 38 zł bo abonament do przodu biorą

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-07-26 22:26)

i co bede placil za dwa nr 38 zl

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-07 18:25)

a jak wygląda sprawa wyłączenia wszystko za 39 zł i włączenie  wszystko komórkowe za 29 zł? czy to wygląda, że teraz zlecam wyłączenie wszystko za 39 zł i z pierwszym dniem nowego okresu rozliczeniowego przechodzę na nju buzz, i potem od kolejnego okresu rozliczeniowego wlaczam wszystko komórkowe za 29 zł? czy zmiana może nastąpić automatycznie, z początkiem nowego okresu rozliczeniowego? 

~nikt

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-07 19:40)

Najpierw wyłącz Wszystko za 39 zł i zaraz możesz zlecić włączenie Komórkowe za 29 zł.
Usługa za 39 będzie działać do końca okresu rozliczeniowego a z pierwszym dniem nowego okresu zacznie obowiązywać 29 zł. Nie masz okresu "przejściowego" że musisz miesiąc czekać ;)


 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-14 07:38)

A jak zmienić abonament wszystko za 39 na dodatkowy za 9 zł ? Zależy mi na utrzymaniu nr telefonu...
Dodam że mam drugi dodatkowy nr na abonament :)

~bobys

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-15 09:42)

to jest odpowiedź na post:

Ja zmieniłem od 1 lipca i faktutrka za dodatkowy 38 zł bo abonament do przodu biorą




Nie bardzo rozumiem skąd faktura za dodatkowy 38 zł (oczywiste, że abonamenty płaci się w przód). Czy w sytuacji dodatkowego numeru przestaje działać zasada, że tyle płacę, ile wykorzystam na - nazwijmy to - pierwszym numerze? A co jeśli mój pierwszy numer korzysta właściwie tylko z SMS-ów w ofercie "jeden na wszystko" za 39 zł i faktycznie płacę tylko 9 zł, to dobierając kolejny za 9 zł zapłacę w sumie 18 zł? Czy dobrze rozumiem?

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-18 00:19)

A jak wygląda sposób naliczania opłaty za połączenia na stacjonarne? Czy bedzie to maksymalnie 29 +10 + 9 i nie jest ważne że numer główny i dodatkowy razem wydzwoniły, czy może 2 x 10?

~jerry2002

 

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł (2015-08-18 12:12)

to jest odpowiedź na post:




Nie bardzo rozumiem skąd faktura za dodatkowy 38 zł (oczywiste, że abonamenty płaci się w przód). Czy w sytuacji dodatkowego numeru przestaje działać zasada, że tyle płacę, ile wykorzystam na - nazwijmy to - pierwszym numerze? A co jeśli mój pierwszy numer korzysta właściwie tylko z SMS-ów w ofercie "jeden na wszystko" za 39 zł i faktycznie płacę tylko 9 zł, to dobierając kolejny za 9 zł zapłacę w sumie 18 zł? Czy dobrze rozumiem?

Jak najbardziej, przecież w pakiecie jeden za wszystko, wystarczy że nie dzwonisz na stacjonarne i wtedy płacisz 29 zł. miesięcznie. dziwne że jeszcze nikt tego nie wyczaił, więc na co zmieniać taryfę, nie dzwońcie na stacjonarne bierzcie drugi numer i macie 38 zł za dwa numery, na moje oko pakiet wszystko na komórkowe czy coś takiego za 29 to deko lipa, 29 na komórkowe, a jak zadzwonisz na stacjonarne to jakie doliczą koszty? w pakiecie jeden za wszystko masz pewność że jak nawet zadzwonisz na stacjonarny to i tak nie zapłacisz więcej niż 38 złotych, z drugim numerem 47, a w planie za 29 złotych mogą naliczyć coś kolosalnego :P I tak tu rąbią ludzi jak leci więc lepiej to porządnie przemysleć :) Elo 

~jajajajjajaija

odpowiedź

Łączenie usług wszystko komórkowe za 29 zł z numerem dodatkowym za 9zł | ~klik (24.07.2015, 05:07)

Czy można połączyć obie usługi j/w w temacie ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników