forumnju z rachunkiemofertaPROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE

 

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE (2013-09-04 09:04)

Witam,


Kto wie gdzie jest haczyk w tej promocji, ze maxymalnie 2 zł dziennie pobierają z konta a można gadać do woli...?? Ja włączyłem tą promocję około tygodnia temu. Dostałem smsem potwierdzenie, że jest aktywana i tak np. 2 września wydzwoniłem 4,66zł a wczoraj tj 3 września 3,96zł. Czyli nie działa - lipa. Kto wie o co tu chodzi????


pozdrawiam,


Jakub Ż

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE (2013-09-04 09:36)

Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do ilości naliczonych opłat, sprawdź najpierw w historii połączeń na co co zostały pobrane środki. Możliwe, że były to jakieś połączenia, które nie są zliczane do kwoty 2zł. Gdyby okazało się, że przekroczenie wynika ze zwykłych połączeń głosowych na numery komórkowe i stacjonarne lub wysłanych wiadomości sms, zostaje reklamować sprawę do Nju poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie, facebooka lub telefonicznie z OK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE (2013-09-04 09:43)

sprawdziłem przecież napisałem ile zapłaciłem każdego dnia - sprawdziłem połączenie po połączeniu.... reklamacje też napisałem ale to nie zmienia faktu, że ta promocja to jakaś abstrakcja....

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba1981

 

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE (2013-09-09 14:39)

U mnie usługa działa bez problemu, korzystam już od miesiąca. Płacę max. 2 zł dziennie reszta jest darmowa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

PROMOCJA MAXYMALNIE WYDASZ 2 ZŁ DZIENNIE | kuba1981 (04.09.2013, 09:04)

Witam,


Kto wie gdzie jest haczyk w tej promocji, ze maxymalnie 2 zł dziennie pobierają z konta a można gadać do woli...?? Ja włączyłem tą promocję około tygodnia temu. Dostałem smsem potwierdzenie, że jest aktywana i tak np. 2 września wydzwoniłem 4,66zł a wczoraj tj 3 września 3,96zł. Czyli nie działa - lipa. Kto wie o co tu chodzi????


pozdrawiam,


Jakub Ż
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników