forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie danych na firmę

Przeniesienie danych na firmę

 

Przeniesienie danych na firmę (2015-06-22 10:31)

Witam, zacząłem prowadzić jednoosobową działalność i chciałem zmienić dane na firmowe. Robię to zwyczajnie w profilu zmieniając dane, czy w przypadku firmy potrzeba więcej formalności? 
Pozdrawiam

 

Przeniesienie danych na firmę (2015-06-22 16:56)

NJU nie obsługuje podmiotów prowadzących działalność tylko jest dla osób fizycznych. Nie dostaniesz f-ry Vat.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dawid780012

 

Przeniesienie danych na firmę (2015-06-24 18:18)

@s-krobek
Fakturę VAT to każdy klient dostaje co miesiąc lecz nju nie oferuje rejestracji numeru na osobę prowadzącą działalność gospodarczą.
Krótko mówiąc numer może być zarejestrowany jako "prywatny", a nie "firmowy", co w praktyce stawia pod znakiem zapytania możliwość wrzucania faktury za telefon w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Pytanie do księgowej czy i jak to można obejść.

 

Przeniesienie danych na firmę (2020-08-29 00:36)

to jest odpowiedź na post:

@s-krobek
Fakturę VAT to każdy klient dostaje co miesiąc lecz nju nie oferuje rejestracji numeru na osobę prowadzącą działalność gospodarczą.
Krótko mówiąc numer może być zarejestrowany jako "prywatny", a nie "firmowy", co w praktyce stawia pod znakiem zapytania możliwość wrzucania faktury za telefon w koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Pytanie do księgowej czy i jak to można obejść.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~skols

 

Przeniesienie danych na firmę (2023-10-24 17:23)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1698160998854

odpowiedź

Przeniesienie danych na firmę | dawid780012 (22.06.2015, 10:31)

Witam, zacząłem prowadzić jednoosobową działalność i chciałem zmienić dane na firmowe. Robię to zwyczajnie w profilu zmieniając dane, czy w przypadku firmy potrzeba więcej formalności? 
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników