wyłączenie pin

 

wyłączenie pin (2015-06-10 06:48)

Witam
Jest możliwość wyłączenia żądania kodu pin w ofercie z rachunkiem? bo jak próbuje to zrobić w ofercie na kartę to się nie da :/

 

wyłączenie pin (2015-06-10 08:02)

 w Iphone 4 udało mi się wyłaczyć pin

 

wyłączenie pin (2015-06-10 22:23)

Oczywiście, że jest możliwość wyłączenia żądania kodu PIN, ale można to zrobić TYLKO poprzez formularz kontaktowy mailem.


Konsultant poda Ci formułkę, którą musisz wklepać przy pisaniu maila o wyłączenie żądania PIN. Że jesteś świadomy konsekwencji, itp, itd.


Ja w ten sposób wyłączyłem PIN dla karty SIM w abonamencie.

I teraz gdziekolwiek nie włożysz karty (telefon lub np. centralka alarmowa), zadziała od razu, tzn. bez PIN.

pozdrawiam

[edytowane przez koniu o 22:38 w dniu 2015-06-10]
 

wyłączenie pin (2015-06-12 17:10)

w ofercie nju z rachunkiem wyłączenie PIN jest możliwe od ręki bez jakiegokolwiek kontaktu z BOK. Przynajmniej w odniesieniu do kart oznaczonych na tekturce jako "LTE TU JEST" ale wydaje mi się, że na starych kartach bez LTE było tak samo.

 

wyłączenie pin (2015-10-10 18:53)

Jak usunąć  pin? Po włączeniu nowej karty pojawiło się zapytanie o pin. Wpisałam początkowo ten z karty, później super pin i wciąż nic została tylko jedna szansa

~maag_b

 

wyłączenie pin (2015-10-11 17:00)

@maag_b
Jeśli przy włączeniu telefonu podajesz kod PIN karty SIM to przy wyłączaniu żądania kodu PIN należy podać ten sam kod PIN od Twojej karty SIM. Jeśli jest niezgodność to być może próbujesz wyłączyć inną opcję i telefon prosi o inny kod np. PIN2, hasło zabezpieczającego telefon itp.

odpowiedź

wyłączenie pin | dogi (10.06.2015, 06:48)

Witam
Jest możliwość wyłączenia żądania kodu pin w ofercie z rachunkiem? bo jak próbuje to zrobić w ofercie na kartę to się nie da :/
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

66 gości i 1 zalogowanych użytkowników