forumnju na kartęofertaWażność konta PoWieki

Ważność konta PoWieki

 

Ważność konta PoWieki (2015-06-09 21:38)

Dzień dobry!

Postaram się szybko i zwięźle opisać swoje pytanie.
Niedawno przeniosłem numer z taryfy Orange na Nju. Wszystko odbyło się bezboleśnie.
Zasiliłem konto kwotą 25 zł. Problem polega na tym, że w ramach promocji "Po wieki", której nie trzeba aktywować, włączajacą się po zasileniu konta mam ustawione następujące ważności konta, zamiast obiecanych 6 miesięcy jak w regulaminie

http://i.imgur.com/8Okr01r.png

 

Ważność konta PoWieki (2015-06-12 16:51)

Miałem kiedyś to samo i dopiero przy okazji jeden konsultant był na tyle kumaty, że przełączył "wajchę" i zmieniło się na bezterminowo, a wcześniejsze kilkukrotne reklamacje, nawet przesyłanie zrzutów ekranu, że nie mam w panelu bezterminowo kończyło się szablonową odpowiedzią, że u nich jest wszystko OK i w systemie jest ustawione bezterminowo.

Może teraz w większości konsultanci są kumaci i wiedzą co mają zrobić ale nie liczyłbym na to, choć jakaś nadzieja jest ;)

 

Ważność konta PoWieki (2015-08-03 16:19)

mam pytanie do "konta po wieki" jeśli zasile konto kartą 30 zł to ta kwota będzie wazna po wieki czy tylko odbieranie?

~luk2525

 

Ważność konta PoWieki (2015-08-04 12:22)

@luk2525

Promocja po wieki aktywuje się przy doładowaniu dowolną kwotą.

Należy pamiętać, że po 6 miesiącach operator wysyła SMS i trzeba potwierdzić dalszą chęć korzystania z nju inaczej numer zostanie deaktywowany.
Osobiście zamiast czekać na SMS preferuję doładowywanie konta najpóźniej co 6 miesięcy np. po 5zł, aby mieć pewność, że numer będzie "wiecznie" aktywny.

Krótko mówiąc nie możesz doładować konta za 30zł i włożyć kartę SIM do szuflady, bo po 6 miesiącach dostaniesz SMS-a i jeśli nie odpiszesz na tę eskę to numer i kasa przepadnie.

odpowiedź

Ważność konta PoWieki | dualjack (09.06.2015, 21:38)

Dzień dobry!

Postaram się szybko i zwięźle opisać swoje pytanie.
Niedawno przeniosłem numer z taryfy Orange na Nju. Wszystko odbyło się bezboleśnie.
Zasiliłem konto kwotą 25 zł. Problem polega na tym, że w ramach promocji "Po wieki", której nie trzeba aktywować, włączajacą się po zasileniu konta mam ustawione następujące ważności konta, zamiast obiecanych 6 miesięcy jak w regulaminie

http://i.imgur.com/8Okr01r.png
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies