forumnju z rachunkiemofertaoferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty?

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty?

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-28 00:02)

Witam, mam do was pytanko... mam ofertę wymienioną w temacie lecz dzisiaj przyszedł do mnie sms, że mam do 08.06.2015 mam zapłacic 201.61 zł. Wiecie może o co chodzi? Nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki o tym, przez telefon też nic mi facet nie powiedział. Proszę o pomoc. Z usługo korzystam od zaledwie kilku dni.

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-28 09:24)

Będziesz miał ofertę wymieniona w tytule. Zapewne przeniosłeś swój nr do NJU z innej sieci i masz jeszcze PLAN NJU TYMCZASOWY. A to nie jest jeszcze plan BUZZ na którym możesz aktywować usługi jak np. 19 do komórkowych.
Poczytaj regulamin
<a href="http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-planu-nju-tymczasowy.pdf">http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-planu-nju-tymczasowy.pdf

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-28 10:45)

Kurier dał mi umowę, na której napisane było, że to jest oferta nju buzz... ja zrozumiałem, że jeśli aktywuję nr to będę już ją miał. Aktywowałem numer i dalej muszę zapłacić? Co mam robić żeby tego uniknąć?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1432811568623

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-28 17:03)

Jeszcze raz przeczytaj regulamin!!! Nie to co myślałeś, tylko regulamin. Póki nie załączysz nju buzzz, masz nju tymczasowy, za który, jak nie umiesz czytać regulaminów, trzeba płacić za każdą minutę, sekundę, SMS, internet. Raptusiewicze tak mają. Nie chce mi się ciągle pisać, czytajcie zanim zaczniecie bezmyślnie działać. Ament. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kamils.

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-28 22:33)

moze po prostu bedzie do ciebie przychodzila faktura papierkowa,a w tej sytuacji placisz 200 zl za aktywacje

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-29 23:16)

Słyszałem, że przez 14 dni od podpisania umowy można jeszcze ją zerwać beż żadnych konsekwencji. Czy to prawda? Jeśli tak to jak?... Jeśli nie to może jest jakiś inny sposób.

 

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? (2015-05-30 12:37)

@nezee
jeśli numer ma być zachowany to dopytaj w Federacji Konsumentów, bo co innego kupić produkt w sklepie internetowym i go oddać w ciągu 14 dni, a co innego kupić usługę telekomunikacyjną, która jest powiązana z numerem telefonicznym, który klient chce zachować. Pewnie są jakieś haczyki. Chyba, że numer jest zbędny to pisz oświadczenie, że jako konsument odstępujesz od umowy w ciągu 14 dni. Choć nie daję gwarancji, że to Ciebie zwolni z opłaty aktywacyjnej 200zł za fakturę papierową. Na pewno będziesz musiał zapłacić za usługi, które już wykorzystałeś, czyli za wszystkie połączenia telefoniczne do chwili rezygnacji.

P.S. Skoro masz coś do zapłaty to powinieneś otrzymać fakturę, więc sprawdź w niej za co konkretnie jest ta opłata i będziesz wiedział na 100%. Choć może to być 200zł za aktywację, bo nie zaznaczyłeś e-Faktury + proporcjonalna kwota z 9zł za niepełny miesiąc.
Ewentualnie sprawdź potwierdzenie zamówienia jeśli pobierałeś PDF-a lub drukowałeś sobie, tam masz podane kwoty jednorazowe i wysokość minimalnego abonamentu jakie wynikają z Twojego zamówienia. Chyba, że dzwoniłeś za granicę albo korzystałeś z video rozmów albo przekierowań, albo połączeń/SMS premium itp. i stąd taki rachunek.

[edytowane przez nju_klient o 12:53 w dniu 2015-05-30]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ciocia

odpowiedź

oferta do komórkowych za 19 i 201 zł dopłaty? | nezee (28.05.2015, 00:02)

Witam, mam do was pytanko... mam ofertę wymienioną w temacie lecz dzisiaj przyszedł do mnie sms, że mam do 08.06.2015 mam zapłacic 201.61 zł. Wiecie może o co chodzi? Nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki o tym, przez telefon też nic mi facet nie powiedział. Proszę o pomoc. Z usługo korzystam od zaledwie kilku dni.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników