Ostrzeżenie !

 

Ostrzeżenie ! (2015-05-26 14:39)

Uwaga na OSZUSTÓW z NJU!!! 
Kupujesz starter na stronie NJU licz się z tym.
- Nie otrzymasz numeru który zamówiłeś!
- Wyłudzają Twoje dane osobowe !
- Aby coś kupić- starter, musisz podać nr. kontaktowy telefonu, na drugi dzień dostajesz sms próbujące Cię naciągnąć.  Sms  z nr 8000. Handlują Twoimi danymi !
Banda oszustów i złodziei!  
Radzę omijać tą sieć szerokim łukiem!!!
Zresztą widać jak działają, wystarczy zobaczyć na tym forum. Większość komentarzy zablokowanych przez moderatora. Jak myślicie , dlaczego?

~mila

 

Ostrzeżenie ! (2015-05-28 17:09)

Kto chce niech omija. Jestem w tej sieci od ponad roku. Nie zapłaciłem więcej jak 22 PLN. A rozmawiam po 1500-1800 minut miesięcznie.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~smerf44

 

Ostrzeżenie ! (2015-05-30 13:47)

@mila
- jak kupowałem nju z rachunkiem to dostałem numer taki jaki sobie wybrałem na stronie www.
- składając zamówienie trzeba podać dane osobowe do zamówienia, bo to nie kiosk, czy stacja benzynowa, ale to chyba normalne przy zamówieniu przez internet.
- telefon kontaktowy jest potrzebny dla kuriera, który potem dzwoni w dniu dostarczenia przesyłki, dla mnie jest to normalne przy zamówieniu internetowym.
- nie pamiętam jakiś SMSów z numeru 8000, które miałyby mnie na coś naciągnąć, bo raczej czytam wiadomości ze zrozumieniem, a tych, których nie oczekuję to kasuję.

Z tego co widzę to na forum zablokowane są komentarze osób niezalogowanych, bo pewnie pojawiają się dopiero po autoryzacji moderatora, a jak sądzę nie chce mu się klikać to ich nie widać. Natomiast nie zauważyłem takiego problemu z komentarzami od osób zalogowanych.

Poza problemem że wydali Ci inny numer niż był w zamówieniu (jak twierdzisz) i ewentualnie problemem z niechcianymi SMS-ami z numeru 8000, choć nie napisałeś co i w jaki sposób chcieli od Ciebie wyłudzić to pozostałe przykłady nie są wcale negatywne.
 
Sorry, moja pierwsza myśl to gimbaza atakuje, bo moim zdaniem taki poziom reprezentuje Twój post. Dużo treści z emocjami i inwektywami ale brak konkretnych argumentów na potwierdzenie swojej tezy.

 

Ostrzeżenie ! (2015-07-21 11:38)

to jest odpowiedź na post:

Kto chce niech omija. Jestem w tej sieci od ponad roku. Nie zapłaciłem więcej jak 22 PLN. A rozmawiam po 1500-1800 minut miesięcznie.


Treść postu może świadczyć, że pisze pracownik z działu marketingu nju.
Jestem w nju od ponad roku, ale NIGDY nie zapłaciłem mniej niż 39zł - 59 zł miesięcznie a rozmawiam bardzo mało. Nie wyobrażam sobie kwoty do zapłaty gdybym rozmawiał, jak cytowany pracownik nju, 1500 minut miesięcznie! W związku z brakiem jasności i przejrzystości oferty nju na kartę, rezygnuję z ich usług. Nie może być dysproporcja między deklarowaną przez nju a otrzymaną na rachunku wysokością kwot. Skoro "nie więcej jak 19,- zł" to nie, do diabła, 59,- zł!

 

Ostrzeżenie ! (2015-07-21 16:50)

@wladek83
Twój kolejny post tylko potwierdza moje obawy.
Jaj już pisałem w innym wątku uważam, że umowy są dla świadomych użytkowników, jeśli nie rozumiesz cenników i regulaminów to lepiej daruj sobie telefon, bo tylko krzywdę sobie robisz i innym, bo narzekasz na coś o czym jak wygląda nie masz zielonego pojęcia.

Jak masz ofertę na kartę, choć nie wiem, bo piszesz też o rachunku i mało dzwonisz to mało będziesz płacił. Ewentualnie aktywuj sobie usługę miesio19, aby mieć górny limit opłat w danym okresie rozliczeniowym.

Skoro minuta jest po 0,19zł a Ty płacisz 39-59zł za rozmowy to wychodzi od 205 do 310 minut.
Dla mnie to nie jest mało ale być może inaczej interpretujemy pojęcie "mało".
Zalatuje mi gimbazą i biciem piany z byle powodu, nawet jeśli nie ma się racji.

odpowiedź

Ostrzeżenie ! | ~mila (26.05.2015, 14:39)

Uwaga na OSZUSTÓW z NJU!!! 
Kupujesz starter na stronie NJU licz się z tym.
- Nie otrzymasz numeru który zamówiłeś!
- Wyłudzają Twoje dane osobowe !
- Aby coś kupić- starter, musisz podać nr. kontaktowy telefonu, na drugi dzień dostajesz sms próbujące Cię naciągnąć.  Sms  z nr 8000. Handlują Twoimi danymi !
Banda oszustów i złodziei!  
Radzę omijać tą sieć szerokim łukiem!!!
Zresztą widać jak działają, wystarczy zobaczyć na tym forum. Większość komentarzy zablokowanych przez moderatora. Jak myślicie , dlaczego?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników