forumnju z rachunkiemofertaBOK: NIelimitowane rozmowy

BOK: NIelimitowane rozmowy

 

BOK: NIelimitowane rozmowy (2015-05-29 14:02)

Witam czy jeśli posiadam rachunek 39 za wszystko i mam nielimitowane rozmowy to podczas dzwonienia do BOK-u naliczona zostanie dodatkowa opłata czy może nie zapłacę nic z racji darmowych minut ?

 

BOK: NIelimitowane rozmowy (2015-05-29 17:45)

Podstawowa zasada:
- najpierw zapoznaj się z umową i warunkami promocji z której korzystasz i cennikiem operatora.

Bo pytanie sugeruje, że nie raczyłeś tego przeczytać, a jest to w Twoim interesie.
W przyszłości będzie to procentować tym, że być może będziesz bardziej świadomym klientem podpisując np. umowę kredytową.

Odpowiadając na Twoje pytanie to darmowe minuty NIE OBEJMUJĄ połączeń z BOK. Dodatkowo zwrócę uwagę, że również nie obejmują połączeń w ramach przekierowań z Twojego numeru na inne numery komórkowe/stacjonarne. Dlatego nie baw się przypadkiem w takie przekierowania, chyba, że chcesz płacić więcej niż wspomniane 39zł.

 

BOK: NIelimitowane rozmowy (2015-05-29 20:57)

Koszt rozmowy to 0,19 gr./min ale max za połączenie 5 zł.

 

BOK: NIelimitowane rozmowy (2015-05-30 13:13)

@s-krobek
faktycznie w cenniku jest zapis informujący o 0,19zł/min jednak nie więcej niż 5zł. Musieli zmienić cennik i nie ma już 5zł za połączenie jak było wcześniej. Teraz można spokojnie dzwonić do BOK bez obaw o koszty, bo zwykle wystarczy 10 minut (ok. 2zł) lub nawet mniej, aby załatwić sprawę.

Choć jak ktoś ma drugi numer w innej sieci to można z niego dzwonić, aby nie nabijać sobie dodatkowych złotówek do rachunku nju.

odpowiedź

BOK: NIelimitowane rozmowy | filip_c (29.05.2015, 14:02)

Witam czy jeśli posiadam rachunek 39 za wszystko i mam nielimitowane rozmowy to podczas dzwonienia do BOK-u naliczona zostanie dodatkowa opłata czy może nie zapłacę nic z racji darmowych minut ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

72 gości i 0 zalogowanych użytkowników