forumstrona www, moje kontomoje kontoZepsuta karta przypisana do konta gmail

Zepsuta karta przypisana do konta gmail

 

Zepsuta karta przypisana do konta gmail (2015-05-19 14:18)

Witam serdecznie,co mam zrobić ,karta z numerem się zepsuła,nie wiem jakim cudem bo nawet nie była wyjmowana,numer został przypisany do konta gmail do którego teraz nie mogę się dostać ponieważ kod na numer przychodzi,co mam zrobić?Da się odzyskać numer? Nowa karta? Jak to wygląda?

 

Zepsuta karta przypisana do konta gmail (2015-05-19 18:35)

Aby wymienić kartę :
<ol><li><font face="Thread-00000948-Id-00000054">Zaloguj się </font> do swojego konta.</li><li>Kliknij w <font face="Thread-00000948-Id-00000054">kontakt.</font></li><li>Wybierz w formularzu odpowiednio: <font face="Thread-00000948-Id-00000054">zlecenie</font> > wymiana/duplikat karty SIM<strong> <strong> </strong></strong></li><li>Wpisz w treści zgłoszenia <font face="Thread-00000948-Id-00000054">rodzaj karty</font> jaką chcesz otrzymać.</li><li>Uzupełnij swój adres e-mail i numer kontaktowy (jeśli są inne niż ustawione domyślnie).</li><li>Po zaznaczeniu zgody na wykorzystanie adresu e-mail do obsługi Twojego zgłoszenia wyślij zlecenie.</li></ol>Karta SIM zostanie dostarczona przez kuriera.

Wymiana karty jest <font face="Thread-00000948-Id-00000054">płatna 25 zł brutto</font>, gdy wynika ona z okoliczności nie leżących po stronie operatora np. zagubienie, kradzież, uszkodzenie mechaniczne lub zmiana karty na obsługującą szybką transmisję danych LTE. Kwota zostanie doliczona do Twojej kolejnej faktury lub pobrana z Twojego konta, jeżeli korzystasz z oferty na kartę.

Wymiana karty SIM z przyczyn leżących po stronie operatora np. karta sim przestała działać - jest bezpłatna.

[edytowane przez s-krobek o 18:39 w dniu 2015-05-19]

odpowiedź

Zepsuta karta przypisana do konta gmail | wkurzony (19.05.2015, 14:18)

Witam serdecznie,co mam zrobić ,karta z numerem się zepsuła,nie wiem jakim cudem bo nawet nie była wyjmowana,numer został przypisany do konta gmail do którego teraz nie mogę się dostać ponieważ kod na numer przychodzi,co mam zrobić?Da się odzyskać numer? Nowa karta? Jak to wygląda?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników