faktura

 

faktura (2013-09-03 23:02)

witam. 26.08.br. zamowilam oferte nju z rachunkiem, opłaty zostaly naliczone od 29.07- 28.08.. a okres rozliczeniowy obowiązuje od 29-08-2013 do 28-09-2013. o co w tym wszystkim chodzi ? czy jest to mozliwe aby przez miesiac sierpień(dokladnie za pare dni) otrzymac fakture na kwote ponad 65zł?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura (2013-09-04 08:21)

Na fakturach zawsze jest przedstawiony pełny okres rozliczeniowy (1 miesiąc), natomiast opłaty są naliczone za faktyczne wykorzystanie środków od momentu aktywacji nr. Twój okres rozliczeniowy rozpoczyna się 29 dnia każdego miesiąca, a numer został aktywowany 26, w takim wypadku na fakturze będzie widniała informacja o wystawionej fakturze za okres od 29 lipca do 28 sierpnia, natomiast opłaty są naliczone od 26 sierpnia do 28 sierpnia. Co do naliczonej kwoty na fakturze, jest możliwość wykorzystania i 200zł jeśli przenosiłeś numer i znajdujesz się jeszcze w planie Nju zerowy, a nie nju Buzz.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura (2013-09-11 13:07)

Mam podobny problem. Aktywowałam konto 6.09. a pierwszy okres rozliczeniowy mam 14.08-13.09. Tyle, że planowałam utrzymywac faktury w ryzach kwoty minimalnej 9zł, przynajmniej przez najbliższe 2 miesiace. Komunikacja z BOK internetowym do tej pory średnio pomyślna, poza tym że mnie przenieśli zamiast na 6.09.-5.10. to na pierwszy okres rozliczeniowy (po staremu) 14.08.-13.09. a następny 6.10.-5.11. Hurra! Dwie faktury do opłacienia w ciagu jednego miesiąca! :P

Nie widzę powodu, dla którego takim problemem jest uczciwe przypisanie klienta do okresu zgodnego z momentem przyłączenia do sieci. Przecież nie chodziło mi raczej o to, żeby w ciągu miesiąca płacić dwie faktury. Cóż "złośliwość" BOK nie zna granic - a prosiłam o informację w przypadku dodatkowych kosztów, a jeszcze wcześniej o warunki takiej zmiany (i jedno i drugie bez odzewu) - 2 faktury w jednym miesiącu, to jest właśnie dodatkowy koszt! :p

Może czyta to ktoś kompetentny i jest mi w stanie wytłumaczyć, gdzie tutaj jest logika? I w jakim języku komunikuje się BOK, bo mam już dość pisania po 3 razy tych samych pytań, bo nie dostaję odpowiedzi.

Odpowiedź uzyskana z BOK, że zostałam przydzielona do "pierwszego wolnego okresu rozliczeniowego" nic nie mówi. Poza tym co to oznacza? że pierwszych 100klientów jest przydzielanych do okresu 1-31, nastepnych 100 do 2-1 itp? O losie, nie prościej jest przypisać ludzi to terminów najbliższych ich dniu podpisania umowy? (niech już będzie dzień-dwa przed podpisaniem umowy, bo kazać ludziom opłacać faktury za kilka dni w sieci to buractwo)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~chybamisiesni

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~oszukany

odpowiedź

faktura | munniaaa (03.09.2013, 23:02)

witam. 26.08.br. zamowilam oferte nju z rachunkiem, opłaty zostaly naliczone od 29.07- 28.08.. a okres rozliczeniowy obowiązuje od 29-08-2013 do 28-09-2013. o co w tym wszystkim chodzi ? czy jest to mozliwe aby przez miesiac sierpień(dokladnie za pare dni) otrzymac fakture na kwote ponad 65zł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników