forumnju z rachunkiemofertaPrzenoszenie numeru - wygasła sesja

Przenoszenie numeru - wygasła sesja

 

Przenoszenie numeru - wygasła sesja (2015-05-09 19:58)

Przenosiłem numer do NJU, jakis tam kod przyszedl smsem, wybralem swoj SuperPIN, zapisalem sobie tymczasowy nr telefonu, podalem adres zamieszkania i korespondencji itp itd... na koncu byla strona z chyba dwudziestoma opcjami wyrazam zgode/nie wyrazam zgody. Tak sie szczegolowo wczytalem w kazdy punkt, ze gdy juz przeszedlem przez wszystko i na samym dole kliknalem "zloz zamowienie".... i wyskoczylo ze sesja wygasla.


I teraz pytanie: czy wniosek zostal mimo wszystko zarejestrowany i procedura przenoszenia mojego numeru weszla w zycie ? Czy musze zrobic wszystko od nowa ? :/

~grzegorz

 

Przenoszenie numeru - wygasła sesja (2015-05-10 10:32)

Złóż zamówienie jeszcze raz bo myślę , że nie poszło.

 

Przenoszenie numeru - wygasła sesja (2023-05-12 12:30)

Test

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~testtest123123

odpowiedź

Przenoszenie numeru - wygasła sesja | ~grzegorz (09.05.2015, 19:58)

Przenosiłem numer do NJU, jakis tam kod przyszedl smsem, wybralem swoj SuperPIN, zapisalem sobie tymczasowy nr telefonu, podalem adres zamieszkania i korespondencji itp itd... na koncu byla strona z chyba dwudziestoma opcjami wyrazam zgode/nie wyrazam zgody. Tak sie szczegolowo wczytalem w kazdy punkt, ze gdy juz przeszedlem przez wszystko i na samym dole kliknalem "zloz zamowienie".... i wyskoczylo ze sesja wygasla.


I teraz pytanie: czy wniosek zostal mimo wszystko zarejestrowany i procedura przenoszenia mojego numeru weszla w zycie ? Czy musze zrobic wszystko od nowa ? :/
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies