blokada telefonu

 

blokada telefonu (2013-09-02 18:59)

'Witam.Chciałam serdecznie "podziękować " firmie .Skorzytałam z oferty do wszystkich i po przekroczeniu 2 zł dostałam sms,że resztę rozmow w dniu dzisiejszym jest za darmo.Jakież buło moje zdziwienie , kiedy po 4 telefonie( ok 2 min rozmowa) ,zablkokwano mi telefon ,z powodu złamania punktu 5 w regulaminie,który głosi ,że niby sztucznie nabijałam impulsy.Dodam,że po prostu umawiałam się z uczniami na indywidualne lekcje.DZIĘKUJĘ i ostrzegam użytkowników nju na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

blokada telefonu (2013-09-19 11:31)

witam nju też nie polecam zabliokowali mi konto też po większej ilości telefonów.  Jesli ktoś duzo dzwoni w wiecej miejsc na bank ta sieć sie do niczego nie nadaje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dupencja

 

blokada telefonu (2014-06-30 08:18)

Nadaje, nadaje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

blokada telefonu | katarzyna (02.09.2013, 18:59)

'Witam.Chciałam serdecznie "podziękować " firmie .Skorzytałam z oferty do wszystkich i po przekroczeniu 2 zł dostałam sms,że resztę rozmow w dniu dzisiejszym jest za darmo.Jakież buło moje zdziwienie , kiedy po 4 telefonie( ok 2 min rozmowa) ,zablkokwano mi telefon ,z powodu złamania punktu 5 w regulaminie,który głosi ,że niby sztucznie nabijałam impulsy.Dodam,że po prostu umawiałam się z uczniami na indywidualne lekcje.DZIĘKUJĘ i ostrzegam użytkowników nju na kartę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 1 zalogowanych użytkowników