forumnju na kartęusługiWymiana karty na nano sim LTE

Wymiana karty na nano sim LTE

 

Wymiana karty na nano sim LTE (2015-04-23 17:41)

Dwa dni temu wypełniłem formularz z prośbą przysłanie duplikatu karty nano sim lte Doładowałem telefon kwotą 30 pln gdyż mam numer w prepaid a usługa jest płatna.Na konto nie przysłano mi żadnej odpowiedzi ani nie unyło mi 25 pln za usługę.Mam jeszcze raz uzupełnić wniosek?Po jakim czasie kurier dostarczy nową kartę

 

Wymiana karty na nano sim LTE (2015-04-23 18:30)

Wstrzymaj się jeszcze jaki czas. Wydaje mi się, że kwota zostanie Ci pobrana po aktywacji karty bo możesz jej np. nie odebrać itp. Myslę, że 3 - 4 dni powinno się to zakończyć.

 

Wymiana karty na nano sim LTE (2015-04-23 20:02)

Jak  aktywować kartę nano sim?

 

Wymiana karty na nano sim LTE (2015-04-24 11:33)

Singielkaa, info na temat aktywacji:  Jeśli podałaś numer kontaktowy skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni od nadania przesyłki. Jeśli nie podałaś nam takiego numeru, to skontaktuj się z Obsługą Klienta pod numerem *610 (cena zgodna z obowiązującym cennikiem) w celu aktywacji.

odpowiedź

Wymiana karty na nano sim LTE | gość1429803694520 (23.04.2015, 17:41)

Dwa dni temu wypełniłem formularz z prośbą przysłanie duplikatu karty nano sim lte Doładowałem telefon kwotą 30 pln gdyż mam numer w prepaid a usługa jest płatna.Na konto nie przysłano mi żadnej odpowiedzi ani nie unyło mi 25 pln za usługę.Mam jeszcze raz uzupełnić wniosek?Po jakim czasie kurier dostarczy nową kartę
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies