forumnju z rachunkiemofertadarmowy internet w nju

darmowy internet w nju

 

darmowy internet w nju (2015-04-14 15:31)

Witam
Korzystam z oferty wszystko za 39 zł i mam 2 GB internetu LTE. Niedawno była taka promocja, że nawet po wykorzystaniu tych 2 GB nadal mam darmowych internet, lecz o mniejszej prędkości. Czy ta promocja nadal obowiązuje? Miała być do końca marca, dlatego pytam. I czy jeśli wykorzystam załóżmy 3 GB to i tak zapłacę 39 zł.
Dziekuję za pomoc.

~bartus1902

 

darmowy internet w nju (2015-04-14 15:34)

Jestem autorem powyższego posta. Chciałbym coś sprostować. Moja oferta to nju buzz, a w niej jest napisane, że mogę wykorzystać 3 GB internetu. Dlaczego zatem po wykorzystaniu 2 GB przychodzi mi sms, że niedługo wykorzystam cały pakiet internetowy?

 

darmowy internet w nju (2015-04-14 19:38)

Jeśli masz ofertę Jeden na ... za 39 zł max to limit danych masz na 2 GB.  Do któregoś kwietnia jest promocja , że po wykorzystaniu tej ilości masz dalej internet bez ograniczeń przy pełnej prędkości, tylko pod warunkiem że jesteś w zasięgu LTE.  Wartość miesięcznej opłaty nie może  Ci przekroczyć 39 zł. 

odpowiedź

darmowy internet w nju | ~bartus1902 (14.04.2015, 15:31)

Witam
Korzystam z oferty wszystko za 39 zł i mam 2 GB internetu LTE. Niedawno była taka promocja, że nawet po wykorzystaniu tych 2 GB nadal mam darmowych internet, lecz o mniejszej prędkości. Czy ta promocja nadal obowiązuje? Miała być do końca marca, dlatego pytam. I czy jeśli wykorzystam załóżmy 3 GB to i tak zapłacę 39 zł.
Dziekuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies