forumnju z rachunkiemusługi39 za wszystko za granicą

39 za wszystko za granicą

 

39 za wszystko za granicą (2015-04-03 16:46)

<span >Zgodnie z umową wiem, że połączenia i smsy są "darmowe" (nie wychodzą po za zakres 39zł) w kraju, natomiast jak sprawa wygląda z inetrnetem? Jeżeli uruchomię transmisje danych za granicą (i to za granicą Europy) to czy zapłacę dodatkowo za internet czy wliczone jest to w 39zł?<br ><br ><span >Btw, czy mogłby mi jeszcze ktoś odpowiedzieć czy mając '39 za wszystko' płacę dodatkowo jeżeli zadzwonię do obsługi klienta?<div >
<div >Dziekuję za pomoc!

 

39 za wszystko za granicą (2015-04-04 01:03)

Połącznia w roamingu, jak również transfer danych w roamingu są dodatkowo płatne do wybranej oferty(limitu wydatków) w tym przypadku nie będą się mieściły w limicie 39 zł an wszystko. ponieważ transfer danych w roamingu jest wysoko płatny (patrz regulaminy i cenniki- na dole strony głównej njumobile-cennik usług w roamingu) polecam włączyć dodatkową usługę "trawel data daily" czyli pakiet na transfer 2 MB za 1,50 zł. Połącznia z infoliniami w tym z Biurem Obsługi jest naliczane dodatkowo i płatne według cennika czyli 0.19 zł za minute połączenia- naliczanie sekundowe, jednakże nie więcej niż 5 zł za połączenie nawet gdyby trzeba było rozmawiać 6 godzin. (regulamin świadczenia usług nju z rachunkiem, regulamin oferty "jeden na wszystko")

 

39 za wszystko za granicą (2015-04-05 00:51)

Limity - np. 39 jak i większość pakietów obowiązują wyłączenie w kraju. 
Poza krajem można używać pakietów roamingowych , np. "travel data daily" w celu obniżenia kosztów. Wysokości opłat w roamingu uzależnione są od tego w jakiej strefie znajduje się kraj z którego dzwonisz/piszesz/internetujesz. Warto zaznaczyć , że połączenia typu dane są kosztowne w roamingu. Warto też pamiętać, że przebywając za granicą płaci się również za połączenia przychodzące. Szczegóły w cenniku opłat roamingowych. 

odpowiedź

39 za wszystko za granicą | mania_tcz (03.04.2015, 16:46)

<span >Zgodnie z umową wiem, że połączenia i smsy są "darmowe" (nie wychodzą po za zakres 39zł) w kraju, natomiast jak sprawa wygląda z inetrnetem? Jeżeli uruchomię transmisje danych za granicą (i to za granicą Europy) to czy zapłacę dodatkowo za internet czy wliczone jest to w 39zł?<br ><br ><span >Btw, czy mogłby mi jeszcze ktoś odpowiedzieć czy mając '39 za wszystko' płacę dodatkowo jeżeli zadzwonię do obsługi klienta?<div >
<div >Dziekuję za pomoc!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników