forumnju na kartęusługiNie mogę wysłać SMS Premium

Nie mogę wysłać SMS Premium

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2015-04-03 12:14)

Witam,


Nie mogę wysyłać smsów na numery premium. Zwykłe smsy dochodzą, rozmowy też działają. Konto mam naładowane, w centrum sms jest wpisany numer +48501200777. Testowałem na 2 telefonach - jeden z androidem, drugi to stara nokia z symbianem.


Jak to naprawić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~endrju

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2015-04-04 01:11)

Proszę sprawdzić w zakąłdce 'moje konto' po zalogowaniu się do konta a nastepnie w "zakładce usługi' czy nie ma założonej blokady na SMS MO- czyli na wychodzące sms premium, jeśl jest aktywna należy kliknąć z prawej strony przy opisie usługi "WYŁĄCZ" i po problemie. Dodatkowo można zlecić całkowite wyłącznie limitu wydatków na połączenia premium (standardowo w ofercie jest to limit 60 zł) można go zwiększyć do jakiej kwoty się cche lub wyłączyć całkowicie. należy to zrobić przez zakładkę kontakt (już po zalogowaniu się na konto) wybrać jako rodzaj-zlecenie, nastepnie jako temat zgłoszenia-pozostałe zmiany na koncie a w treści opisać prośbę. I po kłopocie.


 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-04-27 19:49)

Dołączam się, ale jak wchodzę w usługi nie ma opcji włączenia lub wyłączenia Blokady SMS MO

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-05-01 16:28)

podłanczam sie pod temat w dodatku w zakładce usługi niemam wogóle takiej taryfy by ja właczyć lub wyłaczyć

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-05-03 13:30)

To ja tez się podłącze do tematu brak możliwości wysłania sms premium, obsługa klienta  nie widzi problemów na moim koncie i sugeruje że to wina telefonu ale sprawdzałem na kilku telefonach. Działa mi o już na nerwy ze oni twierdza ze problemu nie ma a jest.

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-05-03 16:11)

również nie mogę wysyłać sms premium czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? 

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-06-13 10:31)

<h4 class="" >Nie mogę wysłać SMS Premium </h4>

~jerek

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-06-19 14:19)

Również proszę o pomoc :(

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-07-24 12:10)

Ktoś zna rozwiązanie tego problemu???


Próbwałem włączyć blokadę po czym ją wyłączyć - bez rezultatu niestety...


Zgłosiłem problem do BOK 3 dni temu i jak dotąd cisza.

~rozczarowany

 

Nie mogę wysłać SMS Premium (2017-07-25 14:02)

Witam,
dostałem wczoraj od BOK SMS'a z informacją, że wszystkie blokady premium dla mojego numeru zostały zdjęte i... brak postępu niestety ;(


Wychodzi na to że NJU Mobile na kartę nie ma możliwości wysyłania SMS Premium !!!


Dla szerszego info:
- moja karta NJU jest ze stycznia tego roku,
- stan konta na dzień dzisiejszy : 14,85 PLN.
- wszystkie blokady premium zdjęte przez BOK (wcześniej po zalogowaniu sie na stronie i tak wszystkie blokady były wyłączone)
- karta używana i testowana na okolicznośc sms premium w : Nokia 6610, Nokia N8, Lumia 800.

~rozczarowanie

odpowiedź

Nie mogę wysłać SMS Premium | jaro1 (03.05.2017, 13:30)

To ja tez się podłącze do tematu brak możliwości wysłania sms premium, obsługa klienta  nie widzi problemów na moim koncie i sugeruje że to wina telefonu ale sprawdzałem na kilku telefonach. Działa mi o już na nerwy ze oni twierdza ze problemu nie ma a jest.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników