forumnju z rachunkiemofertaOpłata wyższa niż 39 zł

Opłata wyższa niż 39 zł

 

Opłata wyższa niż 39 zł (2015-04-06 10:42)

Nie wiem czy dobre miejsce wybrałam na napisanie tego, ale strona jest dla mnie zupełnie nieczytelna.
Mam ofertę nju buzz (tak jest napisane, ale wcześniej zamawiałam tą ofertę, gdzie wszystko było za 39 zł) i dotąd płaciłam 39 zł. A w tym miesiącu rachunek wyniósł 40,23 zł, ze szczegółowego rachunku wyczytałam, że została pobrana opłata za niektóre połączenia z internetem. Dlaczego tak?

 

Opłata wyższa niż 39 zł (2015-04-06 10:59)

Jeśli masz ofertę Buzz i włączone Wszystko za 39 zł to rachunek nie powien tej kwoty przekroczyć. Chyba ,  że były wysłane np sms o podwyższonej płatności itd. Jeśli nie masz czegoś takiego tylko jak piszesz za internet to poprzez stronę pisz reklamację. Zaloguj się na swoje konto i tam znajdziesz kontakt.

odpowiedź

Opłata wyższa niż 39 zł | gość1428309747343 (06.04.2015, 10:42)

Nie wiem czy dobre miejsce wybrałam na napisanie tego, ale strona jest dla mnie zupełnie nieczytelna.
Mam ofertę nju buzz (tak jest napisane, ale wcześniej zamawiałam tą ofertę, gdzie wszystko było za 39 zł) i dotąd płaciłam 39 zł. A w tym miesiącu rachunek wyniósł 40,23 zł, ze szczegółowego rachunku wyczytałam, że została pobrana opłata za niektóre połączenia z internetem. Dlaczego tak?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników