forumnju na kartęofertaDoładowanie na kartę na rozmowy.

Doładowanie na kartę na rozmowy.

 

Doładowanie na kartę na rozmowy. (2015-03-13 19:06)

Jak doładuję konto za 25zł doładowaniem orange,to mogę aktywować ofertę "MIESIO19" i będę mógł za 19zł rozmawiać do woli? Jak to działa, żeby nie przekroczyć tych 25zł,to będę mógł tylko rozmawiać,nie pisać esemesów i używać internetu? Jak to wszystko jest, może mi ktoś to wytłumaczyć,z góry dzięki. :)

~popuś

 

Doładowanie na kartę na rozmowy. (2015-03-13 19:27)

Tak. Jeśli będziesz dzwonił na nr komórkowe bez stacjonarnych i bez pisania sms to za te rozmowy będziesz miał liczone do kwoty 19 zł. Po jej przekroczeniu nie będą juz nieliczane opłaty za te rozmowy. Ale możesz oczywiscie tez pisac sms ale te będą normalnie płatne. informacje dodatkowe: usługa działa w 30 dniowych cyklach, początek Twojego pierwszego cyklu to moment aktywacji usługi; za rozmowy, SMSy/MMSy i internet do momentu osiągnięcia limitu wydatków w danym cyklu płacisz z konta głównego zgodnie z Cennikiem nju na kartę; o osiągnieciu każdego progu wydatków, zostaniesz zawsze poinformowany SMSem - jeżeli próg wydatków na rozmowy osiągniesz w trakcie trwania połączenia, nie zostanie ono przerwane, po prostu dalsza jego część będzie dla Ciebie bezpłatna; usługa wyklucza się z usługami "nju do wszystkich", "do komórkowych" i "miesio"; usługa dotyczy połączeń, SMS-ów/MMS-ów i internetu w kraju; usługa nie dotyczy połączeń, SMS-ów/MMS-ów na numery specjalne i skrócone

[edytowane przez s-krobek o 19:32 w dniu 2015-03-13]

odpowiedź

Doładowanie na kartę na rozmowy. | ~popuś (13.03.2015, 19:06)

Jak doładuję konto za 25zł doładowaniem orange,to mogę aktywować ofertę "MIESIO19" i będę mógł za 19zł rozmawiać do woli? Jak to działa, żeby nie przekroczyć tych 25zł,to będę mógł tylko rozmawiać,nie pisać esemesów i używać internetu? Jak to wszystko jest, może mi ktoś to wytłumaczyć,z góry dzięki. :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

326 gości i 0 zalogowanych użytkowników