forumnju z rachunkiemusługiPołączenie do osoby przebywającej za granicą w roamingu

Połączenie do osoby przebywającej za granicą w roamingu

 

Połączenie do osoby przebywającej za granicą w roamingu (2015-03-11 20:02)

Mam pytanie. Ile zapłacę, jeśli z Polski zadzwonię do osoby, przebywającej obecnie za granicą (UE), ale będącej także klientem Nju Mobile (osoba, która ma uruchomiony roaming) - czy połączenie kosztuje tyle co do Polski, czy jest jakaś wyższa stawka?
Oczywiście wiem, że ta osoba zapłaci za połączenie przychodzące, ale ile ja zapłacę za połączenie do niej i czy ono będzie się liczyło jak inne połączenia do PL? Czy w przypadku przekroczenia kwoty 19 zł w ofercie "do komórkowych" na abonament opłata nie zostanie naliczona?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

~gość

odpowiedź

Połączenie do osoby przebywającej za granicą w roamingu | ~gość (11.03.2015, 20:02)

Mam pytanie. Ile zapłacę, jeśli z Polski zadzwonię do osoby, przebywającej obecnie za granicą (UE), ale będącej także klientem Nju Mobile (osoba, która ma uruchomiony roaming) - czy połączenie kosztuje tyle co do Polski, czy jest jakaś wyższa stawka?
Oczywiście wiem, że ta osoba zapłaci za połączenie przychodzące, ale ile ja zapłacę za połączenie do niej i czy ono będzie się liczyło jak inne połączenia do PL? Czy w przypadku przekroczenia kwoty 19 zł w ofercie "do komórkowych" na abonament opłata nie zostanie naliczona?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników