forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru a kara

Przeniesienie numeru a kara

 

Przeniesienie numeru a kara (2015-02-23 11:24)

Witam,


Przeniosłem numer z t-mobile do njumobile na kartę. Po niespełna miesiącu użytkowania telefonu z nju na kartę przyszedł mi list z karą umowną od t-mobile na kwotę 106,60 zł. Jakim prawem ? Czy jeśli w moim imieniu nju załatwia wszelkie formalności i dostałem informację, że przeniesienie numeru nastąpi nie wcześniej niż... to czy to nie jest data zakonczenia umowy z t-mobile ? 


Gdzie mogę sprawdzić kiedy skończyła mi się umowa z t-mobile ( papierowa wersja gdzieś przepadła )


pozdrawiam

~kwiatek

 

Przeniesienie numeru a kara (2015-02-23 19:02)

Datę zakończenia umowy sprawdzisz w T-mobile (salon). To Ty zaznaczasz wniosek o przeniesienie, musiałeś/aś źle zaznaczyć. Powinno widnieć z końcem okresu promocyjnego (zastrzeżonego).

odpowiedź

Przeniesienie numeru a kara | ~kwiatek (23.02.2015, 11:24)

Witam,


Przeniosłem numer z t-mobile do njumobile na kartę. Po niespełna miesiącu użytkowania telefonu z nju na kartę przyszedł mi list z karą umowną od t-mobile na kwotę 106,60 zł. Jakim prawem ? Czy jeśli w moim imieniu nju załatwia wszelkie formalności i dostałem informację, że przeniesienie numeru nastąpi nie wcześniej niż... to czy to nie jest data zakonczenia umowy z t-mobile ? 


Gdzie mogę sprawdzić kiedy skończyła mi się umowa z t-mobile ( papierowa wersja gdzieś przepadła )


pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

251 gości i 0 zalogowanych użytkowników