forumnju na kartęusługinie mogę połączyć się z internetem "BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE"

nie mogę połączyć się z internetem "BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE"

 

nie mogę połączyć się z internetem "BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE" (2015-02-11 22:41)

problem występuje TYLKO za granicą, w polsce łączy sie normalnie, a tu - w niemczech, mimo ze mialem ponad 14zł na koncie nie chcial się polączyc tylko co minute sms BRAK SRODKOW NA KONCIE. Juz zdarzylo mi sie zabłądzic i nie moglem wlaczyc nawigacji mimo ze mialem pieniadze na koncie ! to jest bardzo denerwujące, teraz znow musze jechac dosc daleko a nie moge wziac navi i przydalaby mi się ta z telefonu. Zasięg jest, wszystko dobrze a nie moge sie polaczyc. Telefon to Galaxy S3 GT-I9305

~quaritto

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~deadriam

odpowiedź

nie mogę połączyć się z internetem " | BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE" (~quaritto)

problem występuje TYLKO za granicą, w polsce łączy sie normalnie, a tu - w niemczech, mimo ze mialem ponad 14zł na koncie nie chcial się polączyc tylko co minute sms BRAK SRODKOW NA KONCIE. Juz zdarzylo mi sie zabłądzic i nie moglem wlaczyc nawigacji mimo ze mialem pieniadze na koncie ! to jest bardzo denerwujące, teraz znow musze jechac dosc daleko a nie moge wziac navi i przydalaby mi się ta z telefonu. Zasięg jest, wszystko dobrze a nie moge sie polaczyc. Telefon to Galaxy S3 GT-I9305
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

58 gości i 0 zalogowanych użytkowników