forumnju na kartęofertaZłe dane, przeniesienie numeru

Złe dane, przeniesienie numeru

 

Złe dane, przeniesienie numeru (2015-02-12 14:02)

<span >Witam. Dostałem smsa o treści:<div >"Informujemy o negatywnym rozpatrzeniu wniosku o przeniesienie niniejszego numeru z powodu niezgodności danych rejestracyjnych pomiędzy danymi we wniosku u obecnego operatora. Prosimy o aktualizację danych u obecnego operatora a następnie przesłanie informacji na <a href="http://www.njumobile.pl/mailto:przechodzedo@njumobile.pl" target="_blank" >przechodzedo@njumobile.pl. Pozdrawiamy nju mobile". Jednak wszystkie dane, jakie podawałem operatorowi podczas rejestracji karty sim, jak i dane jakie podawałem nju moblie są identyczne. Czy mogę się dowiedzieć, które dane się niezgadzały, aby poprawić błąd u obecnego operatora bądź nju mobile. Pozdrawiam, Jakub Jankowski

~jakub

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~piotr

 

Złe dane, przeniesienie numeru (2015-02-12 21:14)

Ponów przeniesienie, ale sprawdź dokładnie te dane.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jakub

odpowiedź

Złe dane, przeniesienie numeru | ~jakub (12.02.2015, 14:02)

<span >Witam. Dostałem smsa o treści:<div >"Informujemy o negatywnym rozpatrzeniu wniosku o przeniesienie niniejszego numeru z powodu niezgodności danych rejestracyjnych pomiędzy danymi we wniosku u obecnego operatora. Prosimy o aktualizację danych u obecnego operatora a następnie przesłanie informacji na <a href="http://www.njumobile.pl/mailto:przechodzedo@njumobile.pl" target="_blank" >przechodzedo@njumobile.pl. Pozdrawiamy nju mobile". Jednak wszystkie dane, jakie podawałem operatorowi podczas rejestracji karty sim, jak i dane jakie podawałem nju moblie są identyczne. Czy mogę się dowiedzieć, które dane się niezgadzały, aby poprawić błąd u obecnego operatora bądź nju mobile. Pozdrawiam, Jakub Jankowski
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników