forumnju na kartęofertaBrak wysłania SMS a pobranie pieniędzy z konta

Brak wysłania SMS a pobranie pieniędzy z konta

 

Brak wysłania SMS a pobranie pieniędzy z konta (2015-02-12 11:29)

Piszę tutaj bo nie ma możliwości bezpośredniego zgloszenia zażalenia, może ktoś się zainteresuje. Otóż, już nie pierwszy raz zauważam, że środki znikają mi z doładowania jak chcą. Dzisiaj np. mialem 21gr. na karcie, sprawdzałem przed wysłaniem sms'a wlasnie po to czy jeszcze mogę takowego wysłać. Wysyłanie SMSa nie udane bo przyszła wiadomość, że brak wystarczającej ilości pieniędzy na koncie. 
Sprawdzam konto jeszcze raz a tutaj pokazuje mi tym razem 0.03gr! Zatem gdzie się podziało pozostałych 18gr.!!?? Sms nie wysłany a pieniądze zwinięte, no skandal!

~olo868

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~olo868

 

Brak wysłania SMS a pobranie pieniędzy z konta (2015-02-12 21:13)

Jak znam życie masz pewnie aktywne dane pakietowe i internet zjada kasę. Jeśli tak nie ma, zrób zgłoszenie przez NJU.pl/zaloguj się.

odpowiedź

Brak wysłania SMS a pobranie pieniędzy z konta | ~olo868 (12.02.2015, 11:29)

Piszę tutaj bo nie ma możliwości bezpośredniego zgloszenia zażalenia, może ktoś się zainteresuje. Otóż, już nie pierwszy raz zauważam, że środki znikają mi z doładowania jak chcą. Dzisiaj np. mialem 21gr. na karcie, sprawdzałem przed wysłaniem sms'a wlasnie po to czy jeszcze mogę takowego wysłać. Wysyłanie SMSa nie udane bo przyszła wiadomość, że brak wystarczającej ilości pieniędzy na koncie. 
Sprawdzam konto jeszcze raz a tutaj pokazuje mi tym razem 0.03gr! Zatem gdzie się podziało pozostałych 18gr.!!?? Sms nie wysłany a pieniądze zwinięte, no skandal!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników