Roaming

 

Roaming (2015-01-24 20:47)

Witam, wyjechałem na dwa tygodnie do Francji. Przed wyjazdem nie upewniłem się czy mam aktywną usługę roamingową (standardowo w innych sieciach jest aktywna i nie ma konieczności jej aktywacji). Nie mam zasięgu, nie mogę zarejestrować się w żadnej sieci, a do aktywacji usługi potrzebny jest kod, który przychodzi smsem. Czy jest możliwość jakiegos innego sposobu aktywacji tej usługi bez dostępu. SuperPIN zapisany w domu na kartce. Pozdrawiam i liczę na fachową pomoc.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

Roaming (2015-02-03 08:53)

Włączenie roamingu w takim przypadku będzie możliwe tylko poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta 690 610 610 lub  nr skrócony *610 i na podstawie danych takich jak Imię i Nazwisko, adres wraz z kodem pocztowym i miejscowością, nr pesel. Będzie możliwość włączenia numeru.

odpowiedź

Roaming | gość1422128871409 (24.01.2015, 20:47)

Witam, wyjechałem na dwa tygodnie do Francji. Przed wyjazdem nie upewniłem się czy mam aktywną usługę roamingową (standardowo w innych sieciach jest aktywna i nie ma konieczności jej aktywacji). Nie mam zasięgu, nie mogę zarejestrować się w żadnej sieci, a do aktywacji usługi potrzebny jest kod, który przychodzi smsem. Czy jest możliwość jakiegos innego sposobu aktywacji tej usługi bez dostępu. SuperPIN zapisany w domu na kartce. Pozdrawiam i liczę na fachową pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników