forumnju z rachunkiemofertaZmiana faktury papierowej na e-fakturę

Zmiana faktury papierowej na e-fakturę

 

Zmiana faktury papierowej na e-fakturę (2015-01-05 16:52)

Wydawało mi się że w NJU dostaje się fakturę elektroniczną ale na mojej umowie w polu Dostarczenie faktury mam wpisane Wysyłka papierowa Standardowo - czy taka faktura jest dodatkowo płatna (w porównaniu do e-faktury?) W jaki sposób mogę zmienić fakturę papierową na e-fakturę?<br>

 

Zmiana faktury papierowej na e-fakturę (2015-01-06 14:25)

<BR><font size="2">Aby zrezygnować z faktury papierowej i ponownie uruchomić e-fakturę lub zmienić adres e-mail, na który otrzymujesz e-fakturę, należy wypełnićformularz, a następnie jego skan wysłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronienjumobile.pl/mojekonto w zakładcekontakt.</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">Możesz także wypełnić formularz, a następnie wydrukować go i przesłać na adres:</font><BR><font color="#185d68" size="2"><br></font><BR><font size="2">Nju mobile</font><BR><font size="2">ul. Jagiellońska 34</font><BR><font size="2">96-100 Skierniewice</font>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cube666

odpowiedź

Zmiana faktury papierowej na e-fakturę | kuks (05.01.2015, 16:52)

Wydawało mi się że w NJU dostaje się fakturę elektroniczną ale na mojej umowie w polu Dostarczenie faktury mam wpisane Wysyłka papierowa Standardowo - czy taka faktura jest dodatkowo płatna (w porównaniu do e-faktury?) W jaki sposób mogę zmienić fakturę papierową na e-fakturę?<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 2 zalogowanych użytkowników