forumnju z rachunkiemusługiBlokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google

Blokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google

 

Blokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google (2015-01-07 23:45)

Witam,<BR>Na początku grudnia przeniosłem numer do nju z rachunkiem.  23.12 na numerze nju tymczasowy zmienił się na nju buzz. Do tego momentu korzystałem z nielimitowanego LTE (przekroczyłem 19zł transferu) i wszystko było w porządku i działało w pełnej prędkości. Po zmianie na buzz w LTE działają tylko serwery tych 3 (w zasadzie dwóch) firm. Działają wszystkie serwisy od google'a i od facebooka. Próba wejścia na inne strony kończy się info server timed out, lub brak połączenia z proxy. Skype,gry i inne aplikacje również nie łączą się z internetem. Na 3G wszystko działa jak powinno, tylko co z tego skoro tam po wykorzystaniu tego małego transferu jest lejek 16kB/s ;) Jakieś pomysły co się stało? Fair usage policy? Wykorzystałem przez miesiąc coś koło 100GB

~adio74

 

Blokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google (2015-12-03 21:27)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
Na początku grudnia przeniosłem numer do nju z rachunkiem.  23.12 na numerze nju tymczasowy zmienił się na nju buzz. Do tego momentu korzystałem z nielimitowanego LTE (przekroczyłem 19zł transferu) i wszystko było w porządku i działało w pełnej prędkości. Po zmianie na buzz w LTE działają tylko serwery tych 3 (w zasadzie dwóch) firm. Działają wszystkie serwisy od google'a i od facebooka. Próba wejścia na inne strony kończy się info server timed out, lub brak połączenia z proxy. Skype,gry i inne aplikacje również nie łączą się z internetem. Na 3G wszystko działa jak powinno, tylko co z tego skoro tam po wykorzystaniu tego małego transferu jest lejek 16kB/s ;) Jakieś pomysły co się stało? Fair usage policy? Wykorzystałem przez miesiąc coś koło 100GB

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1449174435112

 

Blokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google (2018-06-18 09:31)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
Na początku grudnia przeniosłem numer do nju z rachunkiem.  23.12 na numerze nju tymczasowy zmienił się na nju buzz. Do tego momentu korzystałem z nielimitowanego LTE (przekroczyłem 19zł transferu) i wszystko było w porządku i działało w pełnej prędkości. Po zmianie na buzz w LTE działają tylko serwery tych 3 (w zasadzie dwóch) firm. Działają wszystkie serwisy od google'a i od facebooka. Próba wejścia na inne strony kończy się info server timed out, lub brak połączenia z proxy. Skype,gry i inne aplikacje również nie łączą się z internetem. Na 3G wszystko działa jak powinno, tylko co z tego skoro tam po wykorzystaniu tego małego transferu jest lejek 16kB/s ;) Jakieś pomysły co się stało? Fair usage policy? Wykorzystałem przez miesiąc coś koło 100GB

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zzz

odpowiedź

Blokada? na LTE, działa tylko facebook, youtube i google | ~zzz (18.06.2018, 09:31)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

66 gości i 0 zalogowanych użytkowników