forumnju z rachunkiemofertaprzeniesienie z mix na jeden za wszytko + cesja

przeniesienie z mix na jeden za wszytko + cesja

 

przeniesienie z mix na jeden za wszytko + cesja (2015-01-11 19:33)

umowę mix mam do 1.02. chciałabym przejść z niej na "jeden na wszystko". czy można zrobić tak aby aktywować usługę jeden za wszystko od np 2.02?<br>numer z którego obecnie korzystam nie jest obecnie zapisany na mnie. czy powinnam w obecnej sieci przepisać numer na siebie przed przeniesieniem się na jeden za wszystko? czy może podczas przenoszenia się z mixa na jeden na wszytko można automatycznie dokonać sesji numeru?<br>

~izzz

 

przeniesienie z mix na jeden za wszytko + cesja (2015-01-12 08:51)

Niestety w Nju nie ma czegoś takiego jak cesja. Nie wiem dlaczego ale tak jest.<BR>Żeby zachowa  nr musiała byś pewnie przejść do innej sieci, tam przepisać nr i dopiero wtedy wrócić do NJU Trochę zachodu jest.

odpowiedź

przeniesienie z mix na jeden za wszytko + cesja | ~izzz (11.01.2015, 19:33)

umowę mix mam do 1.02. chciałabym przejść z niej na "jeden na wszystko". czy można zrobić tak aby aktywować usługę jeden za wszystko od np 2.02?<br>numer z którego obecnie korzystam nie jest obecnie zapisany na mnie. czy powinnam w obecnej sieci przepisać numer na siebie przed przeniesieniem się na jeden za wszystko? czy może podczas przenoszenia się z mixa na jeden na wszytko można automatycznie dokonać sesji numeru?<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników