forumnju na kartęusługikonfiguracja telefonu jako modemu po bluetooth

konfiguracja telefonu jako modemu po bluetooth

 

konfiguracja telefonu jako modemu po bluetooth (2015-01-09 08:27)

Używam chwilowo starego telefonu Nokia 6303 Classic i u poprzedniego operatora używałem go do łączenia komputera z Internetem po GPRS i Bluetooth. Sam Internet w telefonie mi działa, komputer też nawiązuje połączenie z telefonem, jednak "całościowe" połączenie nie działa. Wydaje mi się, że to kwestia ustawień w Windowsie. Co powinienem wpisać jako nazwę użytkownika, hasło i numer wybierany w ustawieniach modemu?<br>

 

konfiguracja telefonu jako modemu po bluetooth (2016-05-22 22:53)

to jest odpowiedź na post:

Używam chwilowo starego telefonu Nokia 6303 Classic i u poprzedniego operatora używałem go do łączenia komputera z Internetem po GPRS i Bluetooth. Sam Internet w telefonie mi działa, komputer też nawiązuje połączenie z telefonem, jednak "całościowe" połączenie nie działa. Wydaje mi się, że to kwestia ustawień w Windowsie. Co powinienem wpisać jako nazwę użytkownika, hasło i numer wybierany w ustawieniach modemu?

~gość1463950418429

odpowiedź

konfiguracja telefonu jako modemu po bluetooth | gość1420788476956 (09.01.2015, 08:27)

Używam chwilowo starego telefonu Nokia 6303 Classic i u poprzedniego operatora używałem go do łączenia komputera z Internetem po GPRS i Bluetooth. Sam Internet w telefonie mi działa, komputer też nawiązuje połączenie z telefonem, jednak "całościowe" połączenie nie działa. Wydaje mi się, że to kwestia ustawień w Windowsie. Co powinienem wpisać jako nazwę użytkownika, hasło i numer wybierany w ustawieniach modemu?<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników