forumstrona www, moje kontomoje kontoGdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ?

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ?

 

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ? (2015-01-08 14:39)

Na Androidzie miałem taką aplikację, przełączyłem się na iPhone i w sklepie na telefonie nie mogę znaleźć aplikacji na IOS<br>

 

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ? (2015-01-08 15:03)

A co za aplikacja na Android jak możesz podać ?<BR>Mam Note 4 ale normalnie wszystko robię przez przeglądarkę.<BR>

 

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ? (2015-01-08 16:09)

to jest odpowiedź na post:

A co za aplikacja na Android jak możesz podać ?<br>Mam Note 4 ale normalnie wszystko robię przez przeglądarkę.<br>

<br><br>Jest tutaj:<br>https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.njumobile&hl=en<br>

 

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ? (2015-01-08 17:40)

Dziękuję za odp.<BR>Niestety moje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją.<BR>Taki mam komunikat.<BR><br>

odpowiedź

Gdzie mogę znaleźć aplikację do zarządzania kontem w nju mobile na komórce (iPhone) ? | piotrp (08.01.2015, 14:39)

Na Androidzie miałem taką aplikację, przełączyłem się na iPhone i w sklepie na telefonie nie mogę znaleźć aplikacji na IOS<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników