forumnju z rachunkiemusługiStan pakietu internetowego

Stan pakietu internetowego

 

Stan pakietu internetowego (2015-01-05 13:40)

Witam<BR>Korzystam z oferty Nju z rachunkiem i płacę 39 zł. Mam do wykorzystania 2 GB internetu. Gdzie mogę sprawdzić ile już wykorzystałem w danym miesiącu rozliczeniowym? W menu Stan konta na stronie Nju Mobile takiej informacji nie ma. Jest tylko, że mój rachunek wynosi na chwilę obecną 39 zł.<BR><br><BR>Mam też pytanie, czy jeśli zacznę korzystać z internetu LTE to będzie on wykorzystywał więcej transferu od tego 3G, czy będzie wykorzystywał tyle samo, ale szybciej działał?<BR><br><BR>Pozdrawiam

 

Stan pakietu internetowego (2015-01-05 22:05)

Sms 80244 o treści " ILE " <BR><font color="#185d68" size="2">Bezpłatny. <br></font><BR>Będzie Ci poprostu szybciej net działać. 

odpowiedź

Stan pakietu internetowego | bartus1902 (05.01.2015, 13:40)

Witam<BR>Korzystam z oferty Nju z rachunkiem i płacę 39 zł. Mam do wykorzystania 2 GB internetu. Gdzie mogę sprawdzić ile już wykorzystałem w danym miesiącu rozliczeniowym? W menu Stan konta na stronie Nju Mobile takiej informacji nie ma. Jest tylko, że mój rachunek wynosi na chwilę obecną 39 zł.<BR><br><BR>Mam też pytanie, czy jeśli zacznę korzystać z internetu LTE to będzie on wykorzystywał więcej transferu od tego 3G, czy będzie wykorzystywał tyle samo, ale szybciej działał?<BR><br><BR>Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników