forumstrona www, moje kontomoje kontozmiana numeru do wysyłania PINów

zmiana numeru do wysyłania PINów

 

zmiana numeru do wysyłania PINów (2013-08-13 16:52)

Chciałabym, aby PINy np do sprawdzenia historii połączeń były przysyłane na inny numer telefonu. Jak to zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

zmiana numeru do wysyłania PINów (2013-08-14 08:52)

Nie wiem czy jest gdzieś opcja, zmiany numeru, na który mają docierać hasła tymczasowe, ja nie znalazłem takiej funkcji. Na pewno jest możliwość wyłączenia tego typu zabezpieczeń, w tym celu zaloguj się na swoje konto, wybierz zakładkę mój profil, a następnie zabezpieczenia, podajesz hasło z sms, klikasz dalej, zaznaczasz checbox "tak, chcę wyłączyć żądanie dodatkowych autoryzacji w dostępie do wszystkich funkcjonalności mojego konta", klikasz zapisz i gotowe .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

zmiana numeru do wysyłania PINów | pigula (14.08.2013, 08:52)

Nie wiem czy jest gdzieś opcja, zmiany numeru, na który mają docierać hasła tymczasowe, ja nie znalazłem takiej funkcji. Na pewno jest możliwość wyłączenia tego typu zabezpieczeń, w tym celu zaloguj się na swoje konto, wybierz zakładkę mój profil, a następnie zabezpieczenia, podajesz hasło z sms, klikasz dalej, zaznaczasz checbox "tak, chcę wyłączyć żądanie dodatkowych autoryzacji w dostępie do wszystkich funkcjonalności mojego konta", klikasz zapisz i gotowe .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników