forumnju z rachunkiemusługiusługa 39zł za wszystko

usługa 39zł za wszystko

 

usługa 39zł za wszystko (2014-12-17 16:52)

Witam. aktywowałem usługę 39zł za wszystko już jakiś czas temu a rachunki adal dostaję w granicach 50-60zł Dlaczego ? skoro mam max zapłacić 39zł? <br>

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ola

 

usługa 39zł za wszystko (2014-12-21 21:03)

???????? a miało być tylko za 39pln ????? jak będzie wiecej to UCIEKAM 

 

usługa 39zł za wszystko (2014-12-25 18:33)

Przeglądnij swoja fakturę i zobacz czy nie ma połączeń z biurem obsługi Nju mobile każde za 5 zł, czy nie połączeń z infoliniami typu 0 800 itp. np banków, sieci telekomunikacyjnych i innych, nie ma płatnych sms np na konkursy i płatne ściąganie dzwonków tapet z internetu oraz takich samych mms, nie ma połączeń wykonywanych w roamingu i międzynarodowych. Jeśli takowych nie będzie to możesz złożyć wówczas reklamację za błędnie naliczone opłaty w przeciwnym razie regulamin usługi mówi wyraźnie 39 zł na wszystko prócz tych połączeń o których wspomniałam. Nie znajomość oferty a potem rozczarowanie. Trzeba wszystko uważnie czytać.<BR><br>

 

usługa 39zł za wszystko (2014-12-26 13:51)

Wiesz, że na przykład połączenia przychodzące na Twój koszt nie są wliczane w abonament, a ponadpłatne?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~matik

odpowiedź

usługa 39zł za wszystko | filipo21 (17.12.2014, 16:52)

Witam. aktywowałem usługę 39zł za wszystko już jakiś czas temu a rachunki adal dostaję w granicach 50-60zł Dlaczego ? skoro mam max zapłacić 39zł? <br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników