forumnju na kartęofertaNiesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte

Niesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte

 

Niesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte (2014-12-16 22:41)

Drogi nju.mobile czy możecie doprecyzować informacje dotyczące przejścia na kartę?<br>Wpisałem swój numer telefonu, dostałem kod SMS'em, wpisuję go na www i dostaję komunikat z błędem: <small class="error">niestety nie można kontynuować, możesz spróbować zamówić nowy numer</small><br>Straciłem ponad godzinę szukając technicznej przyczyny po mojej stronie (wtyczki do przeglądarki i inne filtry). W końcu wszedłem na czat i zapytałem. Okazuje się, że nie da się przenieść numeru z<br>abonamentu Orange na kartę w nju. Co by było w przypadku gdy chciał bym przejść z abonamentu<br>play? Dało by radę? <br>

~pawel

 

Niesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte (2016-12-16 23:52)

to jest odpowiedź na post:

Drogi nju.mobile czy możecie doprecyzować informacje dotyczące przejścia na kartę?
Wpisałem swój numer telefonu, dostałem kod SMS'em, wpisuję go na www i dostaję komunikat z błędem: <small class="error">niestety nie można kontynuować, możesz spróbować zamówić nowy numer</small>
Straciłem ponad godzinę szukając technicznej przyczyny po mojej stronie (wtyczki do przeglądarki i inne filtry). W końcu wszedłem na czat i zapytałem. Okazuje się, że nie da się przenieść numeru z
abonamentu Orange na kartę w nju. Co by było w przypadku gdy chciał bym przejść z abonamentu
play? Dało by radę?

~gość1481928741338

 

Niesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte (2016-12-17 01:15)

Pytania typu "drogi nju" radzę zadawać w BOK poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie. Forum jest dla użytkowników i nikt z obsługi klienta nju tu nie zagląda.

odpowiedź

Niesprecyzowane informacje dotyczace przejscia z abonamentu na karte | ~pawel (16.12.2014, 22:41)

Drogi nju.mobile czy możecie doprecyzować informacje dotyczące przejścia na kartę?<br>Wpisałem swój numer telefonu, dostałem kod SMS'em, wpisuję go na www i dostaję komunikat z błędem: <small class="error">niestety nie można kontynuować, możesz spróbować zamówić nowy numer</small><br>Straciłem ponad godzinę szukając technicznej przyczyny po mojej stronie (wtyczki do przeglądarki i inne filtry). W końcu wszedłem na czat i zapytałem. Okazuje się, że nie da się przenieść numeru z<br>abonamentu Orange na kartę w nju. Co by było w przypadku gdy chciał bym przejść z abonamentu<br>play? Dało by radę? <br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników