forumnju z rachunkiemofertaZgubiona karta sim

Zgubiona karta sim

 

Zgubiona karta sim (2014-12-15 22:06)

Witam jak w temacie napisałem zgubiłem bądź mi skradziono telefon oczywiście wraz z karta sim, ne posiadam kodu PUK ani karta nie była zarejestrowana jedynie co gdy zakupiłem starter logowałem się na stronie aby włączyć jakaś usługę ale teraz już nie pamiętam hasła a gdy chce odzyskać hasło to wyśle sms na numer którego nie mam...słyszałem o podobnej sytuacji tylko w innej sieci gdzie kazano zweryfikować kiedy ostatnio telefon był doładowywany, ostatnie 5 ostatnich wybieranych numerów czy mam jakieś szanse na odzyskanie karty bardzo proszę o pomoc lub jakieś porady :(

~bogus9409

 

Zgubiona karta sim (2014-12-21 02:04)

<BR>Proszę złożyć wniosek o wydanie duplikatu karty poprzez zakładkę moje konto a następnie "kontakt". Następnie wybrać rodzaj zgłoszenia- z listy rozwijanej wybrać 'zlecenie" a potem w temat zgłoszenia-  z listy rozwijalnej  wybrać wymiana/duplikat karty SIM a następnie w treści zgłoszenia napisać 'Zlecam wydanie duplikatu karty SIM z powodu zgubienia i podać dane do wysyłki nowej karty. W przypadku oferty na kartę trzeba mieć w  momencie zlecenia wydania duplikatu karty zapewnione środki na koncie 25 zł bo wymiana jest płatna. w przypadku abonamentu opłata zostanie zaliczona do następnej faktury. <BR><br>

 

Zgubiona karta sim (2016-11-09 14:21)

Tak, ale jak to zrobić, gdy nie można odzyskać hasła do konta?

~zula

odpowiedź

Zgubiona karta sim | ~bogus9409 (15.12.2014, 22:06)

Witam jak w temacie napisałem zgubiłem bądź mi skradziono telefon oczywiście wraz z karta sim, ne posiadam kodu PUK ani karta nie była zarejestrowana jedynie co gdy zakupiłem starter logowałem się na stronie aby włączyć jakaś usługę ale teraz już nie pamiętam hasła a gdy chce odzyskać hasło to wyśle sms na numer którego nie mam...słyszałem o podobnej sytuacji tylko w innej sieci gdzie kazano zweryfikować kiedy ostatnio telefon był doładowywany, ostatnie 5 ostatnich wybieranych numerów czy mam jakieś szanse na odzyskanie karty bardzo proszę o pomoc lub jakieś porady :(
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies