forumstrona www, moje kontomoje kontoNaciąganie klienta na koszty

Naciąganie klienta na koszty

 

Naciąganie klienta na koszty (2014-12-12 12:24)

Opłaciłem fakturę z opóźnieniem to fakt, ale po czterech dniach roboczych od opłacenia faktury przelewem  nju zablokowało mi możliwość wysyłania esemesów.  Wchodzę na konto i widzę że wszystko opłacone. Próbuję wysłać esemesa i od wczoraj ten sam komunikat, że nie można. Składanie reklamacji przez internet nie działa, może też mi wyłączyli. Nie mam kasy żeby ryzykować składanie reklamacji przez ich drogo płatny  BOK<br>

 

Naciąganie klienta na koszty (2014-12-15 16:00)

Nikt nie dzwonił do mnie przez weekend. Okazało się że w ogóle nie można się do mnie dodzwonić. Nie działa żadna usługa. Na reklamację nju ma czas 30 dni :( <br>

odpowiedź

Naciąganie klienta na koszty | naciągany (12.12.2014, 12:24)

Opłaciłem fakturę z opóźnieniem to fakt, ale po czterech dniach roboczych od opłacenia faktury przelewem  nju zablokowało mi możliwość wysyłania esemesów.  Wchodzę na konto i widzę że wszystko opłacone. Próbuję wysłać esemesa i od wczoraj ten sam komunikat, że nie można. Składanie reklamacji przez internet nie działa, może też mi wyłączyli. Nie mam kasy żeby ryzykować składanie reklamacji przez ich drogo płatny  BOK<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników