forumstrona www, moje kontostronaNOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-20 17:54)

Stara nie była nadzwyczajna, ale zdecydowanie lepsza od obecnej.

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-20 17:57)

Czy w ankiecie były głosy o pogorszenie jakości, funkcjonalności, prostoty? Już dawno twierdziłem, że informatyka macie do kitu!!!

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2015-01-08 23:49)

Ludzie,czy człowiek,który robił tę stronę był poczytalny umysłowo czy tylko średnio sprawny fizycznie? To jest nie do zaakceptowania...czy orange/nju  czyta opinie użytkowników i wyciąga z tego jakieś wnioski czy ZUPEŁNIE NIE LICZY SIĘ Z OPINIĄ TYCH,KTÓRZY ICH UTRZYMUJĄ I DAJĄ PAPU.......?????

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1421760107706

odpowiedź

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA | radek-gdynia (10.12.2014, 12:49)

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników