forumstrona www, moje kontostronaNOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 12:49)

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 14:48)

Zgadzam się z przedmówcą, nie dość że wizualnie to jakiś koszmarek Wam wyszedł, to jeszcze średnio to intuicyjne i wygodne. Wielki minus dla nju!

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 16:05)

Ja mam podobne odczucia. Jak się chce zrazić użytkowników to tak właśnie trzeba robić.<br>Tylko że pózniej może się okazać, że nie będzie już kogo przepraszać.<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 17:23)

Mnie też się wcześniej bardziej podobało.<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 21:30)

to jest odpowiedź na post:

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie

<br><br>Potwierdzam - obecna strona jest bardzo nieczytelna, swoją grafiką nawiązuje do szkoły podstawowej..po wejściu ma się ochotę od razu z niej wyjść, zastanawiam się kto wyprodukował takiego KMIOTA !<br>Jeśli NJU nie wróci do poprzedniego czytelnego wyglądu, będę tu zaglądał jak najrzadziej !!!<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-11 09:27)

Grafika grafiką - może się podobać lub nie - ale ja się pytam gdzie się podziały albo gdzie zostały pochowane poprzednie funkcjonalności??? - Nie umiem znaleźć faktur, stanu konta itd!!!

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sławczan

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jakub

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~slawek

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-12 16:16)

chcę starej szaty graficznej !!!

odpowiedź

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA | dziupla (20.12.2014, 17:57)

Czy w ankiecie były głosy o pogorszenie jakości, funkcjonalności, prostoty? Już dawno twierdziłem, że informatyka macie do kitu!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników