Roaming

 

Roaming (2013-08-17 13:16)

Witam. Mam NJU  na kartę i chciałbym się dowiedzieć więcej na temat roamingu. Mam włączoną usługę roaming na moim koncie, czy to oznacza, że nie musze sie już martwić roamingiem i mam z nim spokój? Wyjeżdżam za kilka dni do USA i z tego co wyczytałem stawki nie są za ciekawe, około 5 zł za minutę połączenia wychodzącego. Czy istnieje inna alternatywna możliwośc zredukowania kosztów na terenie USA do Polski w sieci NJU? Czy po prostu jeżeli mam właczoną usługę Roaming, nie mogę nic więcej zrobić? Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Roaming (2013-08-19 08:18)

W ofertach prepaid roaming powinien być aktywowany automatycznie, wystarczy , że karta zaloguje się do sieci operatora zagranicznego i można dzwonić. Z tego co się orientuję w NJU nie ma żadnych pakietów obniżających koszty za połączenia w roamingu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Roaming | patryk (17.08.2013, 13:16)

Witam. Mam NJU  na kartę i chciałbym się dowiedzieć więcej na temat roamingu. Mam włączoną usługę roaming na moim koncie, czy to oznacza, że nie musze sie już martwić roamingiem i mam z nim spokój? Wyjeżdżam za kilka dni do USA i z tego co wyczytałem stawki nie są za ciekawe, około 5 zł za minutę połączenia wychodzącego. Czy istnieje inna alternatywna możliwośc zredukowania kosztów na terenie USA do Polski w sieci NJU? Czy po prostu jeżeli mam właczoną usługę Roaming, nie mogę nic więcej zrobić? Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników